Рішення 27 сесії Гайсинської районної ради 6 скликання від 11.09.2015 року

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року.

Про внесення змін до рішення 23 сесії  районної ради 6 скликання  від 14.01.2015 року  „Про районний бюджет на 2015 рік”.Додатки 1, 2, 3, 4

Про хід виконання районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 6 скликання від 17.06.2011 року.

Про хід реалізації районної Програми „Цукровий діабет” на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням 28 сесії районної ради  5 скликання від 13.05.2010 року.

Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Гайсинського району на 2015-2019 роки

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про внесення змін до  районної  Програми  щодо проведення державних, професійних свят, ювілейних і пам’ятних дат, відзначення  та заохочення трудових колективів підприємств, установ, організацій, їх працівників за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району на 2011-2015 роки.

Про розпорядження голови районної ради.  

Про передачу майна.

Про оренду приміщень.

Про затвердження технічної  документації  із нормативної  грошової оцінки земельної  ділянки, що знаходиться в постійному користуванні ФГ „ВЕСНА” для ведення фермерського господарства  на  території Губницької  сільської  ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  перебуває у власності гр.Тітаренка В.А. для ведення садівництва на території  Кунянської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки,  що знаходиться в оренді ПрАТ „Зернопродукт МХП” на території Михайлівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що знаходяться в оренді СТОВ „Дашівський край” на території Семиріцької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що  знаходяться у власності  гр. Юрченка  Ю.А. на території  Кунянської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  перебуває  у   власності гр. Яременко Г.І. для ведення особистого селянського господарства на території  Гранівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки,  що перебуває  в оренді ПрАТ „Зернопродукт МХП” на території  Нараївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  перебуває  у   власності гр. Сіденка А.Т. для ведення особистого селянського господарства  на території  Краснопільської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки  гр. Мушенка М.С.   для ведення особистого селянського господарства на території  Краснопільської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Нагородного О.І. для ведення особистого селянського господарства  на території Гайсинської міської  ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Бондурівської та Жерденівської сільських рад, право оренди на які може бути реалізоване на земельних торгах.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки,  що надається в оренду СФГ „Крона” на території  Чечелівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки,  що знаходиться в оренді СФГ „Хлібодар” на території  Кіблицької сільської ради.

Різне.