Рішення 24 сесії Гайсинської районної ради 6 скликання від 24.03.2015 року

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 14.01.2015 року „Про районний бюджет на 2015 рік”. Додоток 1, 2.

3. Про розпорядження голови райдержадміністрації.

4. Про хід реалізації районної Програми „Репродуктивне здоров’я  до 2015 року”,  затвердженої рішенням 16 сесії районної ради 5 скликання від 04.02.2008 року.

5. Про Програму підтримки об’єктів спільної власності  територіальних громад Гайсинського району.

6. Про продовження терміну дії Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Гайсинському районі на 2013-2014 роки.

7. Про   зміни  та   доповнення до Статутів середніх загальноосвітніх шкіл району.

8. Про стан дотримання на території району сільгоспвиробниками усіх форм власності чинного законодавства України у частині зберігання та використання мінеральних добрив, гербіцидів, отрутохімікатів та інших засобів захисту рослин.

9. Про клопотання відділу освіти райдержадміністрації.

10. Про затвердження планової вартості харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах району.

11. Про пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  району.

12. Про НВК: СЗШ І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Бондурі.

13. Про  проект „Юні патріоти: вчимося, відстоюємо, захищаємо”.

14. Про  проект „Теплий дім-здорові діти”.

15.  Про оренду приміщень.

16. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства  „Гайсинська районна друкарня”.

17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок, що надані в оренду ПраТ „Зернопродукт МХП” для   ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території   Краснопільської сільської  ради.

18. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Самарусі І.Т. для ведення фермерського господарства  на  території  Ладижинсько-Хутірської  сільської  ради.

19. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дяченко Г.Т. для ведення особистого селянського господарства  на території  Нараївської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди  гр. Задорожній Н.В. для ведення особистого селянського господарства  на території Кіблицької сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді гр. Ковальчука А.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чечелівської сільської ради.

22. Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року    №129-УШ ”Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою–агресором”.

23. Про доповнення до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання від 30.12.2014 року.

24.  Про звернення релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату м.Гайсин.

25. Різне.

25.1. Про відміну пункту 11 рішення 23 позачергової сесії районної ради 6 скликання від 14.01.2015 року “Про районний бюджет на 2015 рік”. (протокольно)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *