Рішення 22 сесії Гайсинської районної ради 6 скликання від 30.12.2014 року

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Гайсинського району на 2015 рік. (Програма, дод. 1, дод. 2, дод,3)

2. Про районну Програму розвитку малого і середнього  підприємництва на 2015-2016 роки. (Програма)

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

4. Про  розпорядження голови райдержадміністрації.

5. Про хід виконання рішення 20 сесії районної ради 5 скликання від 28.10.2008 року „Про заходи щодо виконання в районі завдань, передбачених Державною цільовою програмою розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року №1158”.

6. Про виконання районної цільової Програми розвитку позашкільних закладів, підпорядкованих відділу освіти райдержадміністрації на період до 2014 року, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 6 скликання від 17.06.2011 року.

7. Про план роботи  районної ради 6 скликання на 2015 рік. 

8. Про районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа у Гайсинському районі на 2015-2019 роки. Програма

9. Про районну Програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на 2015 – 2019 роки.

10. Про районну Програму розвитку архівної справи на 2015-2019 роки. Програма

11. Про Єдину комплексну правоохоронну Програму Гайсинського району на 2015 – 2019 роки. Програма дод.1

12. Про Програму „місцевих стимулів” для медичних працівників КУ „Гайсинський РМЦ ПМСД” на 2015-2018 роки. дод.1 Заходи

13. Про присяжних Гайсинського районного суду.

14. Про народних засідателів Гайсинського районного суду.

15. Про затвердження планової вартості харчування дітей в НВК: ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ ім. В.С. Стуса с. Рахнівка.

16. Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат для учасників спортивних заходів. Дод.1, Дод.2, Дод.3, Дод.4

17. Про внесення змін до штатного розпису КУ „Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

18. Про оренду приміщень.

19. Про передачу майна.

20. Про списання майна.

21. Про дозвіл на продаж майна.

22. Про клопотання  КП „Гайсинське районне архітектурне бюро”.

23. Про зняття з контролю рішень районної ради.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо зміни межі території селища Зятківці Зятковецької сільської ради Гайсинського району.

25.  Про зміну меж села Дмитренки Бубнівської сільської  ради Гайсинського району.

26. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності Батожка О.С. для ведення особистого селянського господарства на території  Краснопільської сільської  ради.

27. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр.Бевзу А.С. для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території  Краснопільської сільської  ради.

28. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення особистого селянського господарства, що надаються на умовах оренди СВК „Нива” на території   Гранівської  сільської  ради.

29. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді ТОВ „Агропромпереробка” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гайсинської міської ради.

30. Про затвердження технічної документації  із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки для ведення  садівництва,  що перебуває  у власності   гр. Столяра В.М.  на  території  Ярмолинецької сільської  ради.

31. Про затвердження технічної документації  із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що перебуває у власності гр.Латенка В.В. для ведення  садівництва  на  території Кунянської сільської  ради.

32. Про затвердження технічної документації  із нормативної  грошової оцінки земельної  ділянки для ведення садівництва  гр.Ірзи Л.В.  на  території  Кунянської сільської  ради.

33. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки земельної  ділянки, що надається в оренду гр.Боднюку В.М. для сінокосіння та випасання худоби на  території Гранівської  сільської  ради.

34. Про затвердження технічної документації  із нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що належала  гр. Бровчик Є.Г. для ведення  особистого селянського господарства на  території Жерденівської сільської  ради.

35.  Про затвердження технічної документації  із нормативної грошової оцінки земельної   ділянки, що знаходиться в оренді ПП „Гранівський цегельний завод” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гранівської  сільської ради.

36. Про затвердження технічної документації із нормативної   грошової оцінки  земельної  ділянки,  що  надана  в оренду гр. Сілку Р.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської сільської  ради.

37. Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *