Рішення 21 сесії Гайсинської районнї ради 6 скликання від 18.09.2014 року

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  перше півріччя 2014 року.

2. Про   внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 6 скликання від 31.01.2014 року „Про районний бюджет на 2014 рік” . Дод.1, дод.2

3. Про  розпорядження голови райдержадміністрації.

4. Про результати ревізії бюджетів на території Гайсинського району.

5. Про хід виконання рішення 12 сесії районної ради 6 скликання від 20.12.2012 року „Про районну Програму розвитку малого підприємництва на 2013-2014 роки”.

6. Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 6 скликання від 06.08.2013 року „Про  Програму  створення та функціонування центру надання адміністративних послуг в Гайсинському районі на 2013 – 2014 роки”.

7.  Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.

8. Про стан забезпечення населення району якісною питною водою.

9. Про внесення доповнення до Правил утримання домашніх та інших тварин на території району.

10. Про продовження терміну дії контракту із завідувачем-провізором РКП “Гайсинська міжлікарняна аптека”.

11.    Про зміни до штатного розпису НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат  І-Ш ст. -гімназія.

12. Про внесення змін до штатного розпису КУ „Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

13.  Про Статут Гайсинської  Дитячо-юнацької спортивної школи.

14.  Про списання та передачу майна.

15.  Про оренду приміщень.

16.  Про клопотання районного Будинку культури.

17.  Про розпорядження голови районної ради.

18. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації  об’єктів і споруд телекомунікацій ПраТ „КИЇВСТАР” на території Бубнівської  сільської  ради.

19. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для встановлення трансформаторної  підстанції ПраТ „МТС УКРАЇНА” на території Чечелівської  сільської  ради.

20. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадян Рябої Г.О. та Рябого А.М. на території Жерденівської сільської  ради.

21. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Федоришину М.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ярмолинецької сільської  ради.

22. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФГ „Хліб-Агро” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Губницької сільської ради.

 23. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Бабчук Г.М. на території  Кунківської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної   ділянки   для    ведення особистого селянського господарства гр.Мельника В.Й.  на території  Карбівської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Кущинському Б.Б. для ведення фермерського господарства на території Зятковецької та Кунківської сільських  рад.

26. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семиріцької сільської  ради.

27. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Іщенка Г.Я.  на території  Зятковецької  сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ФГ „Весна” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Губницької сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр.Дишкантюка С.В.  на території  Зятковецької  сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації  із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення  садівництва гр.Киричек В.Д. на території  Кунянської сільської  ради.

31. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Романюк Є.Р. для ведення особистого селянського господарства на території Губницької сільської ради.

32. Різне.