Проведено підсумкову нараду працівників культури Гайсинського району

18 лютого 2020 року в районному Будинку культури проведено підсумкову нараду працівників культури району.  У нараді взяли участь голова районної ради Григорій Боровий, голова районної державної адміністрації Сергій Кавун,  начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Ричков, директори сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами, керівники  аматорських  колективів., художні керівники, бібліотечні працівники.

Звертаючись до працівників галузі культури Гайсинсщини, керівники району подякували усім за плідну роботу у 2019 році, адже за їх участю проходять більшість заходів в районі. Вони відзначили, що своєю невтомною працею та талантом працівники галузі культури прославляють Гайсинський район на території області та за її межами, побажали всім миру, добра, здоров’я, процвітання та нових творчих злетів.

Про підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2019 році та пріоритетні напрямки роботи на 2020 рік проінформував  начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Ричков М. Л.про підсумки роботи закладів культури у 2019 році проінформували:

  • Обертинська Н.П.- директор централізованої бібліотечної системи.
  • Деркач Т.О. – бібліотекар Мітлинецької сільської бібліотеки- філії.
  • Кузнєцова С.К. – директор РБК.
  • Бондар М. Д. – директор Гайсинської музичної школи.
  • Каращенко Н.В.- завідуюча Новоселівським клубом- бібліотекою.
  • Гончарук О.В.- організатор екскурсій музею АТО м. Гайсин.

Аматори сцени подарували всім присутнім в залі дружній шарж «Пригоди Червоної Шапочки в закладі культури».