Професійне свято відзначили працівники культури і аматори народної творчості

Яскраве свято з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулося  сьогодні, 8 листопада 2018 року, у районному будинку культури. Слова поздоровлень та вдячності за подвижницьку працю, сумління, щирість у роботі та за самовідданий вклад у справу збереження національної культурної спадщини, в розвиток народної творчості лунали з вуст голови районної ради Григорія Борового, голови райдержадміністрації Владислава Уткіна,  начальника відділу культури та туризму  райдержадміністрації Миколи Ричкова.  Щоб привітати працівників культури нашого району з професійним святом, на урочистості завітав народний депутат України Микола Кучер. Микола Іванович зазначив, що галузь культури Гайсинщини – найкраща в області і одна з кращих в Україні. В свою чергу, працівники культури   щиро дякували і районній владі, і народному депутату за постійну вагому підтримку у розвитку сфери культури.

З професійним святом щиро привітали працівників культури  начальник упрвління освіти, фізичної культури та спорту  райдержадміністрації Валентина Шрамко і голова райкому профспілки працівників освіти Валентина Оріховська.

За вагомий внесок у розвиток культури краю, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради, Подяками народного депутата Миколи Кучера, преміями  та подарунками нагороджено велику групу працівників культури та аматорів народного мистецтва і ветеранів галузі культури району.

Хоча гостей  свята важко було чимось здивувати, адже переважну більшість з них складали професійні працівники сфери культури з усієї Гайсинщини, однак концерт із запальними виступами   музикантів, танцюристів, співаків по доброму вразили своєю високою виконавською майстерністю та щирістю,   за якою стоїть щоденна кропітка праця.