Проекти рішень, які заплановані для розгляду на черговій 17 сесії Гайсинської районної ради

1. Звіт завідувача-провізора районного комунального підприємства “Гайсинська міжлікарняна аптека” про фінансово-господарську діяльність.

2. Про внесення змін до  Програми поліпшення пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об’єктів різних   форм    власності, розвитку інфраструктури  оперативно-рятувальної служби Гайсинського району на 2016 – 2020 роки.

3. Про розпорядження голови райдержадміністрації.

4. Про оренду приміщень.

5.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності  громадян  та надаються в оренду на території сільських рад району.

6. Звіт голови  постійної комісії ради з питань  регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів

7. Про погодження клопотання Карбівської сільської ради щодо надання надр у користування

 8. Про хід виконання рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 24.12.2015 року “Про Програму протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою свиней у Гайсинському районі на 2016-2018 роки”

9. Про затвердження передавального акту комунальної установи„Гайсинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” до правонаступника комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”.

10. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства  „Центр первинної медико-санітарної допомоги Гйсинської районної ради”.

11. Про головного лікаря КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *