Рішення 25 сесії Гайсинської райононї ради 6 скликання від 19.06.2015 року

 Про хід виконання рішення 8 сесії районної ради 6 скликання від 28.12.2011 року „Про районну Програму підтримки багатодітних сімей на період до 2015 року”.

Про хід виконання районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради  6 скликання від 17.06.2011 року.

 Про підготовку агропромислового комплексу району до збирання врожаю 2015 року.

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про районну Програму щодо вдосконалення системи соціального захисту населення району  на 2015-2016 роки. Програма

Про клопотання відділу культури і туризму райдержадміністрації

Про внесення змін до штатного розпису КУ „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району Вінницької області”.

Про оренду приміщень.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Семиріцької сільської ради, право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що  знаходиться у власності гр. Діденко Н.О. для ведення особистого селянського господарства на території Гранівської сільської ради

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  належить на праві  власності гр. Ткачуку П.П. для ведення особистого селянського господарства  на території  Кунківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  перебуває у власності гр. Сидорчук М.Ю. для ведення особистого селянського господарства  на території  Краснопільської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки земельної  ділянки, що  знаходиться в постійному користуванні гр. Цимбал В.В.  на території   Бубнівської сільської  ради.

Про затвердження технічних  документацій  із нормативної  грошової оцінки земельних  ділянок, що відводяться в оренду гр.Морозу П.А. для ведення фермерського господарства  на  території Семиріцької  сільської  ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки земельної  ділянки, що  знаходиться у власності гр. Діденко Н.О. для ведення особистого селянського господарства на території Гранівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває  у   власності  гр. Маслянко Т.О. для ведення особистого селянського господарства  на території  Кузьминецької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває  у   власності  гр.Сергієнко К.І. для ведення особистого селянського господарства на території  Кузьминецької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ПрАТ “Зернопродукт МХП” на території Степашської сільської ради.

Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *