Розпорядження голови районної ради від 16.12.2011 року №63 „Про забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” у Гайсинській районній раді та її виконавчому апараті

 

Відповідно до частини  сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон):

 

1. Встановити, що Гайсинська районна рада та її виконавчий апарат є розпорядником  публічної інформації стосовно інформації, яка була:

 – створена або отримана в процесі реалізації  районною радою її повноважень і знаходиться у володінні  виконавчого апарату районної ради;

– отримана або створена виконавчим  апаратом  районної ради в процесі забезпечення діяльності районної ради та її органів і знаходиться у володінні виконавчого апарату ради. 

2. Визначити загальний відділ виконавчого апарату районної ради відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до районної ради та її виконавчого апарату.

3. Загальному відділу виконавчого апарату районної ради з метою забезпечення доступу до публічної інформації:

3.1. Надавати інформацію за запитами на інформацію.

          3.2. Забезпечити організацію роботи щодо опрацювання, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів, ведення обліку запитів на інформацію.

          3.3. Здійснювати реєстрацію запитів на інформацію, що надходять до районної ради та її виконавчого апарату поштою, факсом, телефоном, електронною поштою.

3.4. Надавати консультативну допомогу запитувачам під час оформлення запитів.

3.5. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність районної ради та її виконавчого апарату,  відповідно до статті 15 Закону.

3.6. Забезпечити дотримання вимог ст. 9 Закону щодо організації роботи з документами, які містять службову інформацію.

3.7. Розробити та внести для затвердження в установленому порядку зміни до номенклатури справ та в інструкцію з діловодства у районній раді та її виконавчому апараті.

 3.8. Визначити спеціальне місце, обладнане відповідною оргтехнікою, для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, чи їх копіями.

 4. Керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради в межах своїх повноважень надавати загальному відділу виконавчого апарату районної ради електронні примірники інформації, визначеної статтею 15 Закону.

 5. Відділу фінансово-господарського забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із виконанням Закону.

 6. Затвердити:

  6.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Гайсинська районна рада та її виконавчий апарат (додається).

 6.2. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Гайсинській районній раді та її виконавчому апараті (додається).

 6.3. Форму запиту на інформацію (додається).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти  на  заступника керівника  виконавчого  апарату  районної   ради,   керуючого  справами  Юрченка А.М.  

 

 Голова районної ради                                                                   С.СІКОРСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *