Про районну Дошку Пошани у 2019 році

  1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 28-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

– комунальну установу ”Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району Вінницької області” (директор – Мордюк Наталія Станіславівна, голова профспілкового комітету – Шилюк  Віра Андріївна);                 –  народний аматорський фольклорний колектив ”Берегиня” Рахнівського сільського Будинку культури (керівник – Лиса Наталя Василівна);

–  Гайсинське управління Головного управління ДФС України у Вінницькій області (начальник – Березнер Володимир Анатолійович, голова профспілкового комітету – Горбань Наталія Михайлівна);

–  середню загальноосвітню школу І-ІІІ ст. с.Кіблич (директор – Павленко Анатолій Леонтійович, голова  профспілкового комітету – Кириленко Валентина Федорівна);

–    ТОВ ”Гайсинська редакція районної газети  ”Трибуна праці” (редактор – Плахотнюк Алла Володимирівна, голова трудового колективу – Козовіта Інна Валеріївна);

–     СВК ”Нива” с.Гранів (голова – Долиняний Володимир Миколайович, голова профспілкового комітету – Загородній Микола Васильович);

–     неврологічне відділення КНП ”Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” (завідувач – Педоренко Василь Полікарпович, голова профспілкового комітету – Незбутня Оксана Андріївна).

 

  1. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 200 грн. кожному:

– Андріяшина Сергія Борисовича – водія ПрАТ ”Гайсинське АТП 10506”;

– Артеменко Тетяну Іванівну – вихователя-методиста ДНЗ № 1 ”Пролісок” м.Гайсин;

– Білого Володимира Михайловича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Гайсинської філії ПрАТ ”Зернопродукт МХП”;

– Бондаря Юрія Петровича – водія відділення соціальної допомоги вдома КУ ”Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району Вінницької області”;

– Борову Світлану Вячеславівну – викладача, завідувача народним відділом Гайсинської музичної школи;

– Вдовцова Дмитра Вікторовича – водія ФГ ”Чиста криниця” с.Кисляк;

– Волоса Павла Петровича – головного інженера ПСП ”Мрія” с.Косанове;

– Головатюка Віталія Анатолійовича – заступника начальника Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області;

– Грабового Віталія Володимировича – головного агронома філії ”Кунянська” ТОВ ”Продовольча компанія ”Зоря Поділля”;

– Дем’янюк Ганну Володимирівну – учителя математики ліцею № 7 м.Гайсин;

– Долиняного Володимира Миколайовича – голову СВК ”Нива” с.Гранів;

– Захарчук Олександру Дмитрівну  – начальника групи секретного документального забезпечення служби охорони державної таємниці в/ч А1619;

– Кашканя Юрія Миколайовича – оператора автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок Гайсинської філії ”Тегра Україна ЛТД”;

– Колісніченка Сергія Степановича – головного інженера СВК ”Трудівник” с.Ярмолинці;

– Кривіцьку Тетяну Григорівну – начальника виробничої лабораторії Гайсинського зерноскладу ТОВ ”Українська елеваторна компанія”;

– Лізавенка Юрія Григоровича – завідувача відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, лікаря-анестезіолога КНП ”Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради”;

– Лупаря Сергія Максимовича – фельдшера з медицини невідкладних станів Гайсинської станції екстреної медичної допомоги;

– Манченко Людмилу Василівну – лікаря загальної практики  – сімейного лікаря АЗПСМ м.Гайсин КНП ”ЦПМСД Гайсинської районної ради”;

– Міхасьову Олександру Василівну – заступника голови районної організації ветеранів України;

– Молодова Сергія Івановича – голову споживчого товариства ”Супутник” м.Гайсин;

– Ніколайчука Леоніда Анатолійовича – старшого прапорщика в/ч А0707;

– Проскурову Олену Миколаївну – начальника відділу автоматизованих систем управління управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації;

– Радкевич Аллу Юліївну – помічника директора ТОВ ”Гайсинський молокозавод”;

– Рудика Володимира Володимировича – слюсаря ремонтно-силового цеху ТОВ ”Продовольча компанія ”Зоря Поділля”;

– Сиротюк Олену Олександрівну – робітницю швейного цеху № 3 ТОВ ”Перше швейне виробництво ”Козак”;

– Сливку Олексія Борисовича – головного агронома ТОВ ”Агропідприємство ”Грузьке” с.Грузьке;

– Суржка Володимира Івановича – старшого солдата в/ч А0707;

– Швеця Андрія Васильовича – лісничого Басаличівського лісництва ДП ”Гайсинський лісгосп”;

– Щасливу Людмилу Петрівну – виконуючу обов’язки  старости    Кунківської сільської ради;

– Янкового Віктора Леонідовича – начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

 

Голова районної ради                                                    Г.І. Боровий