Про районну Дошку пошани у 2018 році

  1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 27-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

               – Гайсинське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів УМГ «Черкаситрансгаз» АТ «Укртрансгаз» (начальник – Омельченко Юрій Віталійович);  

– товариство з обмеженою відповідальністю «Агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке (директор – Наляжний Іван Тимофійович) ;

–   амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 та №2  м.Гайсин  (завідуючі Поливанна Ірина Павлівна та Цінська Олена Вадимівна);

– середня загальноосвітня школа І-Ш ступенів №4 м.Гайсин (директор – Сташко Інна Василівна, голова профспілки – Шевчук Тетяна Миколаївна);

– народний аматорський танцювальний колектив «Блискавка» Гайсинського районного Будинку культури (керівник – Поздоровкіна Алла Миколаївна).

 

  1. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 200 грн. кожному:

–  Бабич Людмила Іванівна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації;

– Балан Леся Юріївна – начальник сектору кадрового забезпечення Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області, капітан поліції;

– Богдан Алла Василівна – головний бухгалтер ТОВ «Гайсинський молокозавод»;

 

– Бондаренко Павло Іванович – голова фермерського господарства «Бонд Агро» с.Харпачка;

– Гончарук Сергій Федорович – директор комунального підприємства «Гайсинводоканал»;

– Груша Наталія Віталіївна – вихователь дошкільного навчального закладу №5  «Факел» м.Гайсин;

– Зиза Віра Олексіївна – директор середньої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 5 м.Гайсин;

– Колісніченко Юрій Олександрович – механізатор сільськогосподарського виробничого кооперативу «Трудівник» с.Ярмолинці;

– Корсанюк Валентина Василівна – оператор поштового зв’язку дільниці оброблення пошти Центру поштового зв’язку №5 м.Гайсин;

– Кривцун  Олександр  Леонідович  –  тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Краснопілка;

– Кучевський Василь Володимирович – голова фермерського господарства «Кучевський» с.Кисляк;

– Левчук Петро Анатолійович – водій фермерського господарства «Чиста Криниця» с.Кисляк;

– Лісова Катерина Вікторівна – заступник завідувача лабораторії Гайсинської філії «Тегра Україна ЛТД»;

–  Луговська Світлана Олексіївна – завідувач терапевтичного відділення, лікар-терапевт Гайсинської центральної районної лікарні;

– Мельник Майя Станіславівна – начальник відділення 260/01АБ «Укргазбанк»;

– Мордюк Наталія Станіславівна – директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

– Наляжний Андрій Іванович – головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке;

– Павлюк Борис Андрійович – завідуючий сільським клубом с.Ш.Бондурівська;

– Поліщук Олександр Романович – пожежний-рятувальник 10 державної пожежно-рятувальної частини м.Гайсин ДПРЗ-2 Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, прапорщик служби  цивільного захисту;

– Поліщук Сергій Анатолійович – начальник мобільного вузла зв’язку військової частини А0707, підполковник;

–  Поливанна Ірина Павлівна – завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 м.Гайсин;

– Приступа Ганна Федотівна – голова первинної організації ветеранів, пенсіонерів  ліцею № 7  м.Гайсин;

– Семенчук Микола Михайлович – головний теплотехнік державного підприємства  «Гайсинський спиртовий завод»;

–  Семенюк Оксана Іванівна – спеціаліст І категорії відділу з юридичних питань та в справах неповнолітніх Гайсинської міської ради;

– Січкар Аркадій Миколайович – інженер з охорони праці державного підприємства  «Гайсинський лісгосп»;

– Ткачук Павло Петрович – слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування  відділення «МТП» ТОВ «ПК» Зоря Поділля»;

– Цимбалюк Сергій Миколайович – слюсар із складання металевих конструкцій відділення «Цукровий завод» ТОВ «ПК «Зоря Поділля»;

– Частоколяний Олександр Васильович – механізатор сільськогосподарського виробничого  кооперативу «Нива» с.Гранів;

– Швидко Тетяна Володимирівна – головний бухгалтер Гайсинського зерноскладу ТОВ «Українська Елеваторна Компанія»;

– Щаслива Людмила Петрівна – виконуюча обов’язки  старости Кунківської сільської ради;

–  Южаков Сергій Васильович – головний державний податковий інспектор сектору інформаційних технологій Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції, інспектор податкової та митної справи І рангу, кандидат технічних наук.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                    Г.І. Боровий

 

 

 

 

 

 

 

 

Share to Facebook
Share to LiveJournal