Про районну Дошку Пошани у 2017 році

  1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 26-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні колективи:                                                                                                             – 59 окрема мотопіхотна бригада (командир  – полковник Збройних Сил України Осипчук  Василь Миколайович);

–  державне підприємство «Гайсинський спиртовий завод» (директор – Лапатін Вадим Володимирович, голова профспілки – Бадяк Тетяна Іванівна);  

    –  приватне сільськогосподарське підприємство  «Мрія» с.Косанове (директор – Салтан Микола Петрович, голова профспілки – Волос Людмила Вікторівна);

–  акушерсько-гінекологічне відділення (завідуючий –  Стародуб Олександр Григорович), та жіноча консультація Гайсинської центральної районної лікарні  (завідуюча –  Горобець Любов Григорівна, голова профгрупи – Литвинюк Людмила Леонідівна);

–  управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації (начальник –  Шрамко Валентина Миколаївна, голова профспілки –  Ревкач Вікторія В’ячеславівна);

– Гайсинський  районний сектор Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області (начальник – Мороз Володимир Олександрович);

– народний аматорський  хоровий колектив Кунянського сільського  Будинку культури (керівник – Шатілов Микола Борисович).

  1. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 200 грн. кожному:

– Безбах Василь Віталійович – голова Кунківської об’єднаної територіальної громади;

– Білецька Ніна Леонідівна – начальник цеху по виготовленню оцинкованого посуду товариства з обмеженою відповідальністю «Завод Іскра» м.Гайсин;

– Вознюк Сергій Володимирович – голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Трудівник» с.Ярмолинці;

– Гаврилюк Раїса Кіндратівна – лікар-ендоскопіст ендоскопічного кабінету Гайсинської центральної районної лікарні;

– Гнатюк Ольга Стефанівна – головний державний інспектор з питань моніторингу доходів та обліково-звітних систем Гайсинської об’єднаної  державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області;

– Головань Андрій Васильович – учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

– Гончарук Олександр Володимирович – учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

– Гринчук Лілія Вікторівна –  вихователь дошкільного навчального закладу  № 7 «Берізка» м.Гайсин;

– Єрмак Сергій Миколайович – механізатор товариства з обмеженою відповідальністю агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке;

– Заєць Ігор Миколайович – водій автотранспортних засобів Гайсинської філії приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»;

– Захарчук Людмила Миколаївна – бухгалтер Гайсинської філії «Тегра Україна ЛТД»;

– Кацан Тетяна Миколаївна – головний лікар комунальної установи «Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

– Ковальчук Василь Григорович – слюсар-ремонтник ТЕЦ товариства з обмеженою відповідальністю «ПК «Зоря Поділля» м.Гайсин;

– Козловський Сергій Григорович – кормовоз сільськогосподарського виробничого кооперативу «Нива» с.Гранів;

– Кравець Василь Михайлович – водій автотранспортних засобів фермерського господарства «Чиста криниця» с.Кисляк;

– Кучевський Василь Володимирович – фізична особа-підприємець;

– Литвинюк Ольга Петрівна – начальник відділу надання соціальних послуг з працевлаштування Гайсинського районного центру зайнятості;

– Матвєєва Алла Євгеніївна – економіст 2 категорії служби роздрібного бізнесу ТВБВ № 10001/0101 філії – Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк»;

– Мельник Володимир Сергійович – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва філії «Кунянська» товариства з обмеженою відповідальністю «ПК «Зоря Поділля»;

– Нестюк Микола Петрович – начальник медичного пункту військової частини А0707, старшина;

– Овод Катерина Олександрівна – завідувач відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

– Очеретнюк Павло Іванович – голова Гайсинської районної організації інвалідів війни, Збройних Сил України, учасників бойових дій;

– Петренко Оксана Анатоліївна – учитель початкових класів СЗШ І-Ш ступенів с.Чечелівка;

– Поворознюк Микола Іванович – завідуючий народним музеєм «Пам’ять Чорнобиля» м.Гайсин;

– Стасюк Тетяна Сергіївна – бухгалтер-менеджер товариства з обмеженою відповідальністю «Гайсинський молокозавод»;

– Ткачук Іван Миколайович – майстер лісу Гайсинського лісництва державного підприємства «Гайсинський лісгосп»;

– Турок Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу контролю, виплати адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації;

– Хомжа Анатолій Анатолійович –  механізатор селянського (фермерського) господарства «Фортуна» с.Карбівка;

– Чабан Євгеній Юрійович – старший слідчий Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітан поліції;

– Чорний Олександр Петрович – комірник складу готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю «Цехаве Корм ЛТД».