Про районну Дошку пошани у 2016 році

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ                         ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ  

РАЙОННОЇ РАДИ                                      РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ 

                                                                            АДМІНІСТРАЦІЇ

від  29.07.2016 року № 25                    від  29.07.2016 року № 208         

Про районну Дошку Пошани

 1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 25-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

–  товариство з обмеженою відповідальністю «Цехаве Корм ЛТД» (директор – Шрамко Володимир Миколайович);  

– товариство з обмеженою відповідальністю «Агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке (директор – Наляжний Іван Тимофійович);

– амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 1 та № 2  м.Гайсин  (завідуючі Поливанова Ірина Павлівна та Цінська Олена Вадимівна);

– дошкільний навчальний заклад № 2 м.Гайсин (завідувач – Бойко Тетяна Петрівна, голова профспілки – Міщенко Лариса Петрівна);

– управління Пенсійного фонду України у Гайсинському районі (начальник – Кравець Галина Іванівна, голова профспілки – Погоріла Ірина Анатоліївна);

– народний аматорський фольклорно-ентографічний ансамбль «Надія»  Новоселівського сільського клубу-бібліотеки (керівник – Каращенко Надія Василівна).

2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 200 грн. кожному:

– Андросюк Любов Василівну – провідного бухгалтера з обліку оплати праці ВП «Гайсинхліб»;

–  Войнаровського Анатолія Миколайовича – майстра 2 групи структурної одиниці «Гайсинські електричні мережі»;

– Галузинського Миколу Миколайовича – голову Гайсинської міської організації ветеранів України;

– Гвалт Михайла Михайловича – механізатор сільськогосподарського виробничого кооперативу «Нива» с.Гранів;

– Диченка Сергія Анатолійовича – тракториста сільськогосподарського фермерського господарства «Фортуна» с.Карбівка;

– Дудніченка Михайла Вікторовича – тракториста-машиніста приватного сільськогосподарського підприємства «Мрія» с.Косанове;

– Казанця Ігоря Миколайовича – водія автотранспортних засобів ПрАТ «Зернопродукт МХП»;

– Кащук Юлію Леонідівну – лікаря-кардіолога терапевтичного відділення Гайсинської   центральної районної лікарні;

– Кліменчука Анатолія Григоровича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ПрАТ «Зернопродукт МХП»;

– Кобця Ярослава Сергійовича – агронома фермерського господарства «Чиста криниця» с.Кисляк;

– Колодійчука Петра Максимовича – начальника транспортної дільниці ТОВ «Гайсинський молокозавод»;

– Костенко Ольгу Віталіївну – вчителя математики середньої загальноосвітньої школи І-Ш ст. № 4 м.Гайсин;

– Кузнецову Світлану Костянтинівну – директора Гайсинського районного Будинку культури;

– Латюка Петра Олександровича – лісничого Гайсинського лісництва державного підприємства «Гайсинський лісгосп»;

– Левицьку Тамару Миколаївну – головного спеціаліста-конструктора ТОВ «Гайсинрембуд»;

– Лізавенко Марію Трохимівну – майстра швейного цеху ТОВ «Перше швейне підприємство «Козак» швейної фабрики «Віта»;

– Литвинюка Олександра Валерійовича – головного агронома сільськогосподарського виробничого кооперативу «Трудівник» с.Ярмолинці;

– Литвинюка Олексія Павловича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва відділення «МТП» ТОВ «ПК «Зоря Поділля»;

– Марущак Любов Прокопівну – бухгалтера Центру поштового зв’язку №5 Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта»;

– Мендусь Валентину Михайлівну – приватного підприємця;

– Менюк Людмилу Анатоліївну – голову правозахисної організації солдатських матерів «Мальва»;

– Михайловського Олександра Павловича – учасника бойових дій в зоні АТО, кавалера ордена «За мужність» Ш-го ступеня;

– Півошенка Петра Миколайовича – слюсаря-ремонтника Гайсинської філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг «Тегра Україна ЛТД»;

– Рудика Володимира Володимировича – слюсаря-ремонтника відділення «Цукровий завод» ТОВ «ПК «Зоря Поділля»;

– Савчук Наталію Володимирівну – заступника головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації;

– Семенюка Олександра Володимировича – приватного підприємця;

– Семерика Михайла Андрійовича – голову споживчого товариства «Гайсинське сузір’я»;

– Сільвейструка Олександра Олександровича – оперуповноваженого Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області, лейтенанта поліції;

– Стецька Василя Івановича – начальника Зятковецького хлібоприймального пункту ТОВ «Українська Елеваторна Компанія»;

– Таран Аллу Василівну – завідувача сектором опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації;

– Татарчук Ольгу Володимирівну – помічника лікаря-епідеміолога КУ «Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

– Тимчишина Ігоря Миколайовича – начальника виробничого цеху державного підприємства «Гайсинський спиртовий завод»;

– Ткаченко Інну Леонідівну – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області;

– Шилюк Віру Андріївну – головного бухгалтера КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

– Чернегу Валентину Миколаївну – Губницького сільського голову.

 

Голова районної ради Голова районної державної адміністрації
                           Г.І. Боровий                                   В.А. Уткін