Про районну Дошку пошани у 2014 році

від  17.07.2014  № 156                             від  17.07. 2014 № 8

                   Про районну Дошку Пошани

 1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 23-ї річниці незалежності України, визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

 – структурна одиниця «Гайсинські електричні мережі» ПАТ   «Вінницяобленерго» (директор – Вдовиченко Євгеній Іванович, голова профспілкового комітету – Мудрак Іван Петрович);

– сільськогосподарський виробничий кооператив «Нива» с.Гранів (голова – Долиняний Володимир Миколайович, голова профспілкового комітету – Загородній Микола Васильович);

– Гайсинська районна станція юних техніків ( директор – Панчук Володимир Денисович, голова профспілкового комітету – Пономарьов Ігор В’ячеславович);

– хоровий колектив Кунянського сільського Будинку культури ( керівник – Шатілов Микола Борисович);

– терапевтичне відділення Гайсинської центральної районної лікарні (завідуюча – Луговська Світлана Олексіївна, голова профспілкової групи – Полиця Олена Борисівна);

– Губницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (завідуюча  – Салтан Людмила Михайлівна, голова профспілкової групи – Хутченко Людмила Іванівна).

 2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани  з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 100,00 грн. кожному:

 – Андрущенка Миколу Володимировича – тракториста-машиніста  відділку «МТП» ТОВ «ПК «Зоря Поділля» м.Гайсин;

–  Бордияна Валерія Івановича – водія вантажного автомобіля ПрАТ «Райагрохім»;

–  Бугрим Оксану Володимирівну – головного технолога ТОВ «Гайсинський молокозавод»;

–  Бузюваку Івана Валерійовича – електрозварника фермерського господарства «Чиста криниця» с.Кисляк;

– Вернигору Ніну Миколаївну – оператора машинного доїння філії «Золота Нива»  ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Носівці;

 – Внученко Марину Олександрівну – заступника начальника управління – начальника відділу адресних  грошових допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

 – Гаврищука Ігоря Федоровича – директора парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького;

– Гордійчук Катерину Іванівну – соціального робітника с.Огіївка територіального центру соціального обслуговування  ;

  – Демидюка Віталія Анатолійовича – тракториста  СВК   «Трудівник» с.Ярмолинці;

 – Дударя Костянтина Костянтиновича – голову ради сільгосптоваровиробників району, директора  ПОП СП «Колос» с.Куна;

 – Дячука Сергія Олександровича – комбайнера    СФГ «Фортуна» с.Карбівка;

  – Камнєву Олену Петрівну – начальника управління економіки районної державної адміністрації;

 – Коломієць Оксану Миколаївну – головну  медичну сестру КУ «Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

– Кондратюк Людмилу Миколаївну – начальника Губницької дільниці Гайсинського зерноскладу ТОВ «Українська Елеваторна Компанія»;

– Кухарчука Олександра Сергійовича – завідуючого складом Гайсинської філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг «Тегра Україна ЛТД»;

– Кучевську Катерину Іванівну – товарознавця    ТОВ «Авеста»;

– Левенця Михайла Никифоровича – майстра дорожнього господарства Гайсинського комбінату комунальних підприємств;

–  Марчук Галину Федорівну – формувальника тіста хлібобулочного цеху ПАТ «Концерн Хлібпром»;

– Маценка Олександра Миколайовича – інспектора дозвільної системи Гайсинського РВ УМВС України у Вінницькій області, старшого лейтенанта міліції;

– Мукогоренка Олега Васильовича – головного механіка відділку № 1 «По переробці цукрової сировини»   ТОВ «ПК «Зоря Поділля» м.Гайсин;

– Наляжного Івана Тимофійовича – директора ТОВ «Агропідприємство «Грузьке» с.Грузьке;

– Очеретнюк Валентину Миколаївну – секретаря Гунчанської сільської ради;

– Петровського Віталія Петровича –  тракториста Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»;

– Поєдинчука Віктора Анатолійовича – приватного підприємця;

– Порохнявого Володимира Федоровича – директора «Кисляцький НВК: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів НЗ»;

– Ревкача Тараса Миколайовича – лікаря-хірурга хірургічного та поліклінічного відділень Гайсинської ЦРЛ;

–  Романенко Катерину Миколаївну –   Нараївського сільського голову.

–  Сав’юк  Оксану Валеріївну  – директора Гайсинського відділення ПАТ «Дельта Банк»;

–  Сатушкіну Альону Володимирівну – учителя трудового навчання НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей м.Гайсин;

–  Семененка Петра Анатолійовича – майстра деревообробної дільниці ДП «Гайсинський лісгосп»;

–  Семирунчика Петра Івановича – інженера-енергетика ТОВ «Цехаве Корм ЛТД»;

 – Ситара Івана Андрійовича – голову сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Гранівський зорепад» с.Гранів;

–  Усенко Людмилу Василівну – вихователя-методиста ДНЗ № 5 «Факел» м.Гайсин;

 – Цимбалюка Анатолія Степановича – старшого агронома філії «Кунянська» ТОВ «ПК «Зоря Поділля» м.Гайсин.

Голова районної

державної адміністрації    С.КотенкоГолова районної ради

С.Сікорський                                                                      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *