Про районну Дошку Пошани 2016 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ                         ГОЛОВИ ГАЙСИНСЬКОЇ  

РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ                        РАЙОННОЇ РАДИ

АДМІНІСТРАЦІЇ

від  29 липня  2015 року  № 16               від  29 липня  2015 року    № 158

Про районну Дошку Пошани

1. За високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток Гайсинщини та з нагоди 24-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв наступні трудові колективи:

   – товариство з обмеженою відповідальністю „Гайсинський молокозавод”  (генеральний директор – Осадчий Тарас Володимирович);

сільськогосподарський виробничий кооператив „Трудівник” с.Ярмолинці  (голова – Вознюк Сергій Володимирович, голова профспілкового комітету – Богатчук Фросина Петрівна);

навчально-виховний комплекс: Гайсинська середня загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія (директор – Мендусь Людмила Георгіївна, голова профспілкового комітету – Січкар Олена Юліанівна);

управління праці та соціального захисту Гайсинської районної державної адміністрації  (начальник – Семирунчик Сергій Григорович, голова профспілкового комітету – Бессараб Олена Валеріївна);

–  колектив галузі культури Гайсинського району (начальник – Ричков Микола Леонідович, голова профспілкового комітету – Обертинська Наталія Пилипівна);

Гайсинська об’єднана державна податкова інспекція головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області (начальник – Березнер Володимир Анатолійович, голова профспілкового комітету – Горбань Наталія Михайлівна);

поліклінічне відділення Гайсинської центральної районної лікарні (завідуюча – Бортник Світлана Олександрівна, голова профспілкової групи – Ковальчук Наталія Олександрівна);

амбулаторія загальної практики сімейної медицини Носовецької  лікарської дільниці (завідуючий – Меланич Микола Григорович, голова профспілкової групи  – Зеленюк Аліна Іванівна).

2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, активну життєву позицію та з нагоди 24-ї річниці незалежності України занести на районну Дошку Пошани з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 100,00 грн. кожному:

Антонюк Світлану Сергіївну – приватного підприємця;

Бабія Миколу Володимировича – тракториста-машиніста Гайсинської філії ПрАТ „Зернопродукт МХП”;

Бабія Руслана Вікторовича – механізатора ТОВ „Агропідприємство „Грузьке”;

Бартоша Анатолія Семеновича – директора ТОВ „Автотранспортне підприємство „Плюс”;

Бортник Світлану Олександрівну – завідуючу відділенням, лікаря-терапевта поліклінічного відділення Гайсинської центральної районної лікарні;

Бурмеху Леоніда Михайловича – токаря 6 розряду ремонтної бази Гайсинського управління філії „Виробниче ремонтно-технічне підприємство „Укргазенергосервіс” ПАТ „Укртрансгаз”;

Василькевича Романа Миколайовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва відділення „Кунянське” ТОВ „Продовольча компанія „Зоря Поділля”;

Всяченкова Володимира Сергійовича – укладальника хлібобулочних виробів   хлібобулочного цеху ПАТ „Концерн Хлібпром”;

Глобу Степана Степановича – електромеханіка філії „Завод по виробництву комбікормів, преміксів та концентратів” ТОВ „Цехаве Корм ЛТД”;

Головатюка Михайла Дорофійовича – голову первинної ветеранської організації  ДП „Гайсинський лісгосп”, ветерана праці;

Гусаренка Миколу Івановича– механізатора СФГ „Фортуна” с.Карбівка;

–  Дідур Надію Михайлівну – секретаря Кіблицької сільської ради;

Дмитренка Олександра Олександровича – дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Гайсинського РВ УМВС України у Вінницькій області, капітана міліції;

Кацана Анатолія Анатолійовича – тракториста Гайсинського лісництва ДП „Гайсинський лісгосп”;

Климика Василя Васильовича – водія вантажного автомобіля ПрАТ „Райагрохім”;

Ковальчука Сергія Михайловича – голову фермерського господарства „Чиста криниця” с.Кисляк;

Ковернегу Галину Іванівну – оператора машинного доїння відділення   „Мелешківське” ТОВ „Продовольча компанія „Зоря Поділля”;

Козовіту Петра Петровича – головного зоотехніка СВК „Нива” с.Гранів;

Колодій Тетяну Анатоліївну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря амбулаторії ЗПСМ № 2 м.Гайсин;

Костюк Наталію Валеріївну – педагога-організатора середньої загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 2  м. Гайсин;

Кухаренко Сніжану Анатоліївну – інженера-хіміка ДП „Гайсинський спиртовий завод”;

Куценко Оксану Василівну – головного бухгалтера Гайсинської філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг „Тегра Україна ЛТД”;

Кучерука Миколу Сергійовича – агронома фермерського господарства „Чиста криниця” с.Кисляк;

Міщенка Олександра Миколайовича – приладиста 6 розряду служби автоматизації виробництва і телемеханіки промислового майданчика Гайсинського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії управління магістральних газопроводів „Черкаситрансгаз” ПАТ „Укртрансгаз”;

Олійник Олену Іванівну – диригента народного аматорського ансамблю пісні і танцю Краснопільського сільського Будинку культури;

Подлесну Людмилу Франківну – оператора машинного доїння філії „Золота Нива” ПрАТ „Зернопродукт МХП” с.Носівці;

Постернак Маргариту Сергіївну – головного бухгалтера КУ „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”;

Сорокопуда Валерія Васильовича – муляра 4 розряду комунального підприємства „Гайсинська житлово-експлуатаційна контора”;

Сябу Миколу Вікторовича – механізатора СВК „Трудівник” с.Ярмолинці;

Терлецького Володимира Івановича – головного інженера Гайсинського зерноскладу ТОВ „Українська Елеваторна Компанія”;

Тішкову Галину Дмитрівну – вихователя дошкільного навчального закладу № 4 м.Гайсин;

Швеця Антона Юрійовича – чемпіона Європи з паратхеквондо;

Ямкову Лесю Миколаївну – головного технолога відділення „Цукровий завод” ТОВ „Продовольча компанія „Зоря Поділля”;

Янковську Людмилу Петрівну – начальника комунального підприємства „Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”.

Заступник голови                                              Голова районної ради                                                                                                                                районної державної адміністрації

                                              С. Несвятий                                          С.Сікорський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *