Про районну Дошку Пошани 2013 року

[svgallery name=”dp2013″]

Про районну Дошку Пошани

 1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 22-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани з врученням відповідних свідоцтв наступні трудові колективи:

– товариство з обмеженою відповідальністю Гайсинське підприємство «Райсількомунгосп» (директор Тарковський  Анатолій Іванович);  

– селянсько-фермерське господарство «Фортуна» с.Карбівка (голова Івасенко Петро Миколайович);

–  Гайсинська   об’єднана  державна податкова інспекція головного управління Міндоходів у Вінницькій області (начальник Березнер Володимир Анатолійович, голова профспілкового комітету – Горбань Наталія Михайлівна);

 середня загальноосвітня школа   І-Ш ст. с.Кузьминці (директор – Волошанюк Світлана Григорівна, голова профспілкового комітету  – Лісянець Олександр Іванович);

– працівники галузі культури району (начальник – Ричков Микола Леонідович, голова профспілкового комітету – Обертинська Наталія Пилипівна);

– травматологічне відділення Гайсинської центральної районної лікарні (завідувач –Примха Валерій Леонідович, голова профспілкової групи – Іщук Вікторія Вікторівна);

 – Кунянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (головний лікар – Маєвський Микола Янович, голова профспілкової групи – Чорнокоз Олена Андріївна);

– комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (директор – Возний Сергій Васильович, голова профспілкового комітету –Шевченко Людмила Михайлівна ).

 2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани  з врученням свідоцтв та виплатою одноразової нецільової матеріальної допомоги в розмірі 100,00 грн. кожному:

    – Андрієнко Наталія Рафіківна  – вчитель фізики середньої загальноосвітньої  школи І-Ш ст. № 4 м.Гайсин;

  – Андруховець Світлана Петрівна – завідуюча клубом с.Гунча;

  – Білецька Ніна Леонідівна – начальник посудного цеху товариства з обмеженою відповідальністю «Авеста»;

  – Бондар Микола Данилович – директор Гайсинської дитячої музичної школи;

  – Боровик Валерій Юрійович – завідувач відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Гайсинської центральної районної лікарні;

  – Гребенюк Іван Васильович – директор середньої загальноосвітньої школи    І-Шст. с.Бондурі;

  – Гудима Наталія Миколаївна – оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Гайсинського РВ УМВС, старший лейтенант міліції;

  – Гук Тетяна Василівна – заступник голови правління СТ «Супутник» Гайсинського районного споживчого товариства;

  – Довгий Володимир Анатолійович – директор Гайсинської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

  – Дронгаль  Леся Вікторівна – студентка 3-го курсу відділення «Сестринська справа» Гайсинського медичного коледжу»;

  – Дронгаль  Людмила Вікторівна – студентка 3-го курсу відділення «Сестринська справа» Гайсинського медичного коледжу»;

  – Івичук Григорій Миколайович – тракторист фермерського господарства «Чиста криниця» с.Кисляк;

   – Ільченко  Василь Олександрович – водій приватного акціонерного товариства «Райагрохім»;

  – Керанчук Микола Григорович – Зятковецький сільський голова;

  – Кирилюк Микола Степанович – слюсар-ремонтник Гайсинської філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг «Тегра Україна ЛТД»;

  – Коропець Микола Миколайович – голова фермерського господарства «Коропець» с.Кузьминці;

  – Корчавий   Олег Петрович – водій товариства з обмеженою відповідальністю «Агропідприємство Грузьке» с.Грузьке;

  – Кравець Галина Іванівна – начальник управління Пенсійного фонду України у Гайсинському районі;

  – Кучер Володимир Володимирович – головний агроном філії «Золота Нива» ПрАТ «Зернопродукт МХП»;

  – Мазуренко Андрій Григорович – тракторист сільськогосподарського виробничого кооперативу «Нива» с.Гранів;

  – Маковецька Галина Петрівна – вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 2 «Дзвіночок м.Гайсин;

  – Медвідь Анатолій Миколайович – заступник начальника Центру поштового зв’язку  № 5 Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» з технічних питань;

  – Мира Віталій Володимирович – тракторист-машиніст відділку № 12 „МТП” ТОВ «ПК» Зоря Поділля»;

  – Міщенко Василь Володимирович – директор комунального підприємства «Гайсинське районне архітектурне бюро»;

  – Педоренко Олексій Євгенович – слюсар-ремонтник бригади реконструкції компресорних станцій ВРТП «Укргазенергосервіс»;

  – Пилюшко Володимир Васильович – приватний підприємець;

  – Поліщук Анатолій Володимирович – водій приватного акціонерного товариства «Гайсинське СТП «Агромаш»;

  – Попов Олександр Володимирович – інженер-енергетик дочірнього підприємства «Гайсинводоканал»;

  – Проценко Людмила Михайлівна – оператор машинного доїння філії «Михайлівська» ТОВ «ПК» Зоря Поділля»;

  – Рибаченко Ярослава Станіславівна – медична сестра комунальної установи «Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

  – Сєрікова Тетяна Василівна – формувальник тіста хлібобулочного цеху публічного акціонерного товариства «Концерн Хлібпром»;

  – Сомик Григорій Олександрович – начальник автотранспортного цеху державного підприємства «Гайсинський лісгосп»;

  – Стасюк Галина Іванівна – начальник експедиції приватного підприємства «Гайсин- м’ясокомбінат»;

  – Стельмащук Микола Васильович – тракторист-машиніст   Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»;

  – Стецюк Микола Миколайович – директор з сировини товариства з обмеженою відповідальністю «Гайсинський молокозавод»;

  – Хавхалюк Наталія Іванівна – соціальний робітник комунальної установи  «Територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в с.Носівці.

      Голова районної державної адміністрації    Голова районної ради
                                 С.Скіць             С.Сікорський
Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal