Про районну Дошку Пошани 2010 року

[svgallery name=”dp2010″]

Про районну Дошку Пошани

   1. За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 19-ї річниці незалежності України визнати кращими і занести на районну Дошку Пошани наступні трудові колективи з врученням відповідних свідоцтв  та виплатою матеріальної допомоги в розмірі 500 грн. кожному:

 – структурну одиницю „Гайсинські електричні мережі” (директор – Вдовиченко Євгеній Іванович, голова профспілкового комітету – Хавхалюк Віталій Анатолійович);

– Гайсинську міжрайонну державну податкову інспекцію (начальник –Березнер Володимир Анатолійович, голова профспілкового комітету – Горбань Наталія Михайлівна);

– сільськогосподарський виробничий кооператив „Трудівник” с.Ярмолинці  (голова – Вознюк Сергій Володимирович, – голова профспілкового комітету Богатчук Фросина Петрівна);

– Гранівську середню загальноосвітню школу І-Ш ступенів (директор – Чайнюк Олександр Степанович, голова профспілкового комітету – Шевчук Надія Зіновіївна);

– працівників галузі культури району (начальник – Ричков Микола Леонідович, голова профспілкового комітету Обертинська Наталія Пилипівна);

– відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗ „Гайсинська центральна районна лікарня” (завідувач – Боровик Валерій Юрійович, голова профгрупи – Лиса Наталія Миколаївна).

2. Розглянувши подання керівних і профспілкових органів підприємств, установ та організацій, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі трудові здобутки занести на районну Дошку Пошани  з врученням свідоцтв та виплатою матеріальної допомоги  в розмірі 115 грн. кожному:

  1. Алексєєва Олександра Леонідовича – начальника відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
  2. Беня Миколу Васильовича – Гранівського сільського голову.
  3. Вдовцову Тетяну Андріївну – директора СЗШ І-Ш ст.. с.Бубнівка.
  4. Войтішена Олександра Вікторовича – електрозварювальника ручного зварювання Гайсинського управління філії „ВРТП „Укргазенергосервіс”.
  5. Гончара Павла Олексійовича – водія комбінату комунальних підприємств.
  6. Горун Ольгу Василівну – директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
  7. Грималовську Валентину Тимофіївну – приватного підприємця.
  8. Грисюка Василя Дмитровича – лікаря-хірурга хірургічного відділення КЗ „Гайсинська центральна районна лікарня”.
  9. Гуцалова Юрія Яковича – позаштатного працівника міського краєзнавчого музею.
  10. Довженко Олену Вікторівну – закрійника колективного підприємства „Гайсинпобут”.
  11. Должкевич Людмилу Олександрівну – заступника начальника відділу Держкомзему у Гайсинському районі.
  12. Капійчук Аллу Миколаївну – заступника начальника управління Державного казначейства у Гайсинському районі.
  13. Кравчука Олександра Анатолійовича – слюсаря-налагоджувальника технологічного обладнання пресового цеху філії ДП ЗАТ Теувес Холдінг „Тегра Україна ЛТД”.
  14. Лиманюка Володимира Степановича – керуючого відділком № 3 „Мелешківський” ТОВ „ПК„Зоря Поділля”.
  15. Мазуренка  Євгенія Васильовича – головного агронома ФГ „Чиста криниця” с.Кисляк.
  16. Марчук Валентину Андріївну – доярку Гайсинської філії ЗАТ „Зернопродукт МХП”.
  17. Мельника Андрія Васильовича – тракториста ПОП СП „Колос” с.Куна.
  18. Міханічева Леоніда Павловича – змінного майстра виробництва борошна виробничого підрозділу „Гайсинський комбінат хлібопродуктів”.
  19. Міщенко Наталію Миколаївну – тренера-викладача відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи.
  20. Мушенка Миколу Семеновича – голову первинної ветеранської організації с.Краснопілки.
  21. Мушку Миколу Васильовича – начальника заготівельного бурякопункту відділку № 1 „По переробці цукрової сировини” ТОВ „ПК„Зоря Поділля”.
  22. Несвятого Сергія Миколайовича – заступника начальника управління економіки райдержадміністрації.
  23. Нестерук Альону Віталіївну – вчителя хімії СЗШ І-Ш ступенів № 6 м.Гайсин.
  24. Омельчук Надію Петрівну – головного бухгалтера СВК „Трудівник” с.Ярмолинці.
  25. Осадчого Тараса Володимировича – генерального директора ТОВ „Гайсинський молокозавод”.
  26. Павлюка Бориса Андрійовича – завідуючого сільським клубом-бібліотекою с.Шура Бондурівська.
  27. Писатюк Галину Михайлівну – старшу медичну сестру неврологічного відділення КЗ „Гайсинська центральна районна лікарня”.
  28. Пільганчук Галину Маркіянівну – головного бухгалтера Гайсинського районного споживчого товариства.
  29. Плоху Ларису Петрівну – прасувальницю пошивочного цеху ТОВ швейна фабрика „Віта”.
  30. Поздоровкіну Аллу Миколаївну – керівника народного аматорського хореографічного колективу естрадно-спортивного танцю Гайсинського районного Будинку культури.
  31. Присяжнюка Володимира Йосиповича – начальника відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Гайсинського району та автотехнічної інспекції УДАІ ГУМВС України у Вінницькій області, підполковника міліції.
  32. Проценко Людмилу Михайлівну – оператора машинного доїння відділку № 6 „Михайлівський” ТОВ „ПК „Зоря Поділля”.
  33. Рискальчука Дмитра Семеновича – бригадира тракторної бригади СВК „Нива” с.Гранів.
  34. Романенко Катерину Миколаївну – секретаря Нараївської сільської ради.
  35. Савчука Леоніда Миколайовича – приватного підприємця.
  36.  Семенюк Ірину Миколаївну – листоношу пересувного відділення № 4 с.Борсуки центру поштового зв’язку № 7.
  37.  Стасюка Анатолія Федоровича – водія ВАТ „Гайсинське АТП 10506.
  38. Степанову Любов Іванівну – пекаря булочної лінії хлібобулочного цеху ПАТ „Концерн Хлібпром”.
  39. Ткаченка Володимира Васильовича – голову фермерського господарства „Хліб-Агро” с.Губник.
  40. Ткачука Миколу Мироновича – головного інженера державного підприємства „Гайсинський лісгосп”.
  41. Фидорчука Олександра Олександровича – голову споживчого товариства „Поділля”.
  42. Ястремського Анатолія Андрійовича – тракториста Гайсинської філії ЗАТ „Зернопродукт МХП”.

 3. Дане розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії районної ради.

Голова районної ради                                О.Цвігун