Про роботу Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області протягом 2017 року

З початку 2017 року Гайсинським відділом поліції зареєстровано 4310 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 762 із ознаками кримінальних правопорушень.

За заявами та повідомленнями про події кримінального характеру у 119 випадках розгляд матеріалів завершено складанням адміністративних протоколів, 2303 звернення розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань унесено інформацію про вчинення 744 кримінальних правопорушень. Після прийняття процесуальних рішень щодо закриття кримінальних проваджень на обліку залишилось 431.

У провадженні слідчого відділу Гайсинського відділу поліції знаходилось (без врахування закритих) 1291 кримінальних правопорушень.

Здійснено повідомлення про підозру по 258 кримінальним правопорушенням, в т.ч. по 241 із числа зареєстрованих у звітному періоді, що становить 55,9% (по області – 48,8%);

У порівнянні із попереднім роком зменшилась кількість кримінальних правопорушень, за якими встановлено осіб (повідомлено про підозру) з 258 до 241. Відповідно питома вага зросла з 46,4 до 55,9%.

Закінчено досудове розслідування по 267 кримінальним правопорушенням (без врахування закритих). У тому числі 243 спрямовано до суду з обвинувальним актом, 3 – з угодою, 5 з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Закрито з початку року 433 кримінальних проваджень. По 1024 кримінальним правопорушенням досудове розслідування на даний час не закінчено:

З початку року зареєстровано 161 кримінальних правопорушення, які відносяться до категорії тяжких (без урахування закритих). По 74 особі, що їх вчинила повідомлено про підозру, що становить 46,0% (по області – 42,0%о).

З   початку   ц.р.   зареєстровано   вісім   особливо   тяжких   кримінальних правопорушень по трьох з яких повідомлено про підозру, що становить 40,0% (область – 43,7%). Зокрема:

 • ст.187 ч.З. КК – розбій (с. Кунка) повідомлено про підозру та направлено в суд з обвинувальним актом;
 • ст.187 ч.З. КК – розбій (с.   Бондурі)   -повідомлено про підозру;
 • ст.187 чЗ. КК     розбій на газовій заправці (м.: Гайсин,) – повідомлено про підозру;
 • ст.187 ч.З. КК – розбій ГОВ ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин) – не розкритий;
 • ст.185 ч.5 КК – крадіжка з квартири (м. Гайсин) – не розкритий;
 • ст.289 ч.З КК – незаконне заволодіння автомобілем (м. Гайсин) – не розкритий;
 • ст.115  ч.І  КК  –  безвісно відсутня (м.  Гайсин) – не встановлено;
 • ст.115 ч. 1 КК смерть малолітньої дитини.

Окрім того з початку року Гайсинським відділом зареєстровано три кримінальних правопорушення, передбаченого ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За даними провадженнями повідомлено про підозру.

З початку року скоєно два умисних вбивства:

–    25.04.2017 – вбивство в с. Носівці Гайсинського району вчинене сином потерпілого;

– 18.10.107 – вбивство в м. Гайсин. Дані провадження розслідується слідчим управлінням ГУНП області.
Також у вересні місяці скоєно три розбійні напади на ювелірні магазини однією групою осіб. По даних фактах слідче управління ГУНП відкрило три кримінальних провадження з кваліфікацією злочину ст. 187 ч.4 КК України, які на даний час залишаються нерозкритими.

З  початку  року  зареєстровано  5  розбійних  нападів,  по  з  яких повідомлено про підозру, що становить 60,0% (область    64,8%). Залишаються нерозкритими:

– ст.187 ч.З. КК розбій ТОВ ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин);

–    ст.187 ч.2. КК розбій (с. Рахнівка).
Пограбування

З початку року зареєстровано 6 пограбувань, по 5 з яких повідомлено про підозру, що становить 83.3%> (по області – 65,8%):

В залишку:

26.03.2017  року  пограбування біля  М12  (с.Краснопілка, Гайсинського району) – не розкритий.

З початку року зареєстровано 20 шахрайств по 7 кримінальним правопорушенням особам, причетним до їх вчинення, повідомлено про підозру, що становить 35,0% (область -31,2%).

З початку року зареєстровано 227 крадіжок. По 101 кримінальним правопорушенням даної категорії особам, причетним до їх вчинення, повідомлено про підозру, що становить 44,5% (по області – 43,2%).

Відповідно питома вага кримінальних правопорушень, по яких повідомлено про підозру (порівняно з аналогічним періодом минулого року) збільшилась з 46,4% до 55,9%.

З початку року зареєстрована 21 квартирних крадіжок , по 11 з яких повідомлено про підозру, що становить 52,4% (область    33,4%).

НЕЗАКОННІ ЗАВОЛОДШНЯ ТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБАМИ

Протягом звітного періоду зареєстровано 6 незаконних заволодінь транспортними засобами. За трьома провадженнями повідомлено про підозру, що становить 30,8% по зоні (область – 48,8%).

НЕЗАКОННИЙ ОБІГ ЗБРОЇ

У звітному періоді викрито 8 фактів незаконного обігу зброї, інформацію про вчинення яких внесено до ЄРДР (без урахування закритих), по 8 з яких повідомлено про підозру, що становить 100% (область – 83,3%).

НЕЗАКОННИЙ ОБІГ НАРКОТИКІВ

З початку року зареєстровано 21 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків, по 20 з яких вручено повідомлення про підозру, що становить 95,2% (по області – 74,0%).

На кінець звітного року не повідомлено про підозру (по лінії незаконного обігу наркотиків):

–    Гайсинський ВП: (один збут наркотичних засобів);
Зареєстровано п’ять кримінальних правопорушення, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів по чотирьох з яких не повідомлено про підозру. Задокументовано три факти утримання наркопритону).Не задокументовано жодного факту схиляння до вживання наркотичних засобів.

З початку року до ЄРДР внесено відомості про скоєння 16 дорожньо-транспортної пригоди, по 8 з яких здійснено повідомлення про підозру, що становить 50,0% (по області – 44,5%).

ХУЛІГАНСТВО

З початку року до ЄРДР внесено відомості про вчинення 30 хуліганств, з яких по 28 повідомлено про підозру. Відповідно питома вага становить 93,3% (по області – 80,3%).

Враховуючи як позитивні напрацювання щодо стабілізації оперативної обстановки, так і допущені недоліки слід зазначити, що на низькому рівні залишається стан розкриття майнових кримінальних правопорушень, зокрема шахрайств 25,7% (по області 31,2%).

Окрім того залишаються нерозкритими два розбійних напади, одне пограбування та шість незаконних заволодінь транспортними засобами.

З метою покращення результатів службової діяльності необхідно вжити заходів щодо:

 • попередження та розкриття кримінальних правопорушень майнової спрямованості, зокрема крадіжок, в т.ч. категорії минулих років;
 • активізації досудового розслідування кримінальних правопорушень за фактами шахрайств, оскільки лише по 7 із 20 зареєстрованих повідомлено про підозру, що становить 35,0% (по області -31,2%);
 • встановлення осіб, причетних до незаконних заволодінь транспортними засобами;
 • виявлення та документування кримінальних правопорушень у сфері
 • незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та
 • прекурсорів;
 • виявлення кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу
 • вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки;
 • активізації проведення  профілактичних  заходів  із  попередження
 • скоєння ДТП,    виявлення    та    профілактика    адміністративних
 • правопорушень, що безпосередньо впливають на стан аварійності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *