“Посмішці” – 25!

15 квітня 2019 року районний  будинок культури був вщерть  заповнений охочими отримати позитивні емоції та привітати народний колектив естрадно-спортивного танцю «Посмішка» з 25-річним ювілеєм. За роки свого існування цей колектив  під керівництвом Алли Поздоровкіної підкорив серця не лише гайсинчан, а став відомим на всю Україну.

Концерт, присвячений 25-річчю творчих перемог ансамблю, був наповнений неймовірними виступами, крутими танцювальними постановками, яскравими костюмами та грою зі світлом. З гарною датою вихованців колективу та їх керівника привітали керівники району – голова районної ради Григорій Боровий та голова райдержадміністрації Владислав Уткін. Вони подарували колективу сертифікати на суму 300 тис. грн. Ці кошти будуть використані для поїздок на  наступні конкурси. Діти щиро дякували за постійну підтримку своєї творчості районним очільникам, а також народному депутату Миколі Кучеру, який є прихильником цього танцювального колективу, неодноразово надавав йому спонсорську допомогу, та, попри зайнятість,  також завітав з вітаннями на ювілейне свято.

Вітання  «Посмішці» звучали також від начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентини Шрамко, начальника відділу  культури та туризму РДА Миколи Ричкова, колишніх вихованців Алли Поздоровкіної, які також стали хореографами та очолюють танцювальні ансамблі, від батьків вихованців – випускників колективу. Захоплено глядачі сприйняли танцювальний «Батл поколінь» виступи бабусь та матерів нинішніх танцюристів «Посмішки».

Аншлаг на концерті, гучні аплодисменти вдячної публіки  засвідчили, що «Посмішку» щиро люблять, і недаремно колектив носить таку назву: посмішки не сходили з облич присутніх ні на мить, а це і є справжньою нагородою для юних танцівників та їхнього керівника.