Посадовці району зустрілися з жителями Кунянської територіальної громади

18 березня 2019 року голова районної ради Григорій Боровий разом із робочою групою у складі начальника управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації Сергія Семирунчика та начальника Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Галини Кравець в рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з питань новацій у пенсійному забезпеченні, монетизації субсидій зустрілося із жителями  Кунянської територіальної громади.

Присутнім жителям територіальної громади було запропоновано переглянути відеоролик „Вінниччина – 2018. Є що сказати!”, в якому представлено основні досягнення області в різних галузях впродовж минулого року.

Представники влади в своїх виступах детально розповіли про  перспективи розвитку Гайсинського району, а також зупинились на питаннях, які найбільше в даний час хвилюють жителів територіальних громад, а саме: порядку оплати за спожиту електроенергію, монетизації субсидій, перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

Під час зустрічі жителі громади обговорили з посадовцями і інші болючі для них питання, зокрема:  труднощі з оплатою за спожитий газ та плата за лічильники, відсутність магазину у с.Крутогорб,  ремонт пункту поштового зв’язку у с.Куна. Також жителі с.Куна поскаржилися на поганий стан ділянки  автомобільного шляху регіонального значення Р 33, що пролягає по селу, хоча відзначили, що решта доріг на теритрорії громади, за які відповідає  сільська рада, в гарному стані.