Положення про 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад

6 лютого 2020 року відбулося перше засідання Конкурсної ради з проведення сімнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, згідно з рішенням якої  оголошено з 10 лютого 2020 року проведення сімнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад;  затверджено Положення про сімнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад;  затверджено вимоги до заяв, щодо проектів, які подаються на конкурс проектів розвитку територіальних громад. 

Конкурсною радою затверджені такі напрями сімнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад: 

  1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями.
  2. Збереження історико-культурної та духовної спадщини.
  3. Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.
  4. Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на обєктах комунальної власності та ОСББ, в тому числі проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації. 
  5. Модернізація мереж вуличного освітлення.
  6. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки). 

Підготовлені заяви подаються до Дирекції Конкурсу (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації): 

– в електронному вигляді до 10 березня 2020 року згідно з формою, розміщеною на офіційному вебсайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації; 

– в друкованому вигляді до 16:00 години 20 березня 2020 року за адресою: 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, каб. 825. Заяви, відправлені по пошті, будуть реєструватись в разі наявності поштового штемпеля включно до 20 березня 2020 року. 

Розпорядження голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 “Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад (з додатками: Положення про Конкурс, склад конкурсної ради)

Вимоги до заяв щодо проєктів, поданих на сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад 

Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проєкту – до 10 березня 2020 року відповідно реєстраційної карти проєкту за посиланням: https://forms.gle/muLpoEQyh3qmnXZd6