Підготовка фахівців з написання грантових проектів та стратегій розвитку громади.

Шановні колеги!

Новини про виділення коштів на проекти децентралізації приходять кожного дня. Ось одна з останніх: стартував конкурс грантів Mayors for Economic Growth Pioneer Projects (M4EG) за підтримки Європейського союзу. Конкурс спрямований на розвиток міст і територіальних громад . В його рамках можна отримати від 500 тис. до 1 млн. євро підтримки для реалізації проекту.

Виникає запитання: а як написати і подати проект, щоб він мав усі шанси на отримання дофінансування? Адже фахівців, які здатні це зробити професійно і грамотно – можливо, кілька десятків на всю країну. І їхній графік, між іншим, розписаний на декілька років наперед.

Очевидне рішення: таких фахівців потрібно підготувати для кожного населеного пункту чи територіальної громади. Тим більше, що це є законодавчою вимогою до діячів місцевого самоврядування і місцевих депутатів.

Окрім цього, потрібно вивчати кращі зразки вітчизняного і зарубіжного досвіду у місцевому самоврядуванні. А також – мати навички написання стратегій, планів локального економічного розвитку, проектів, що реалізуються в рамках цих стратегій і планів, залучення інвесторів і грантів для фінансування таких проектів.

Для вирішення цих задач фундація CEASC пропонує післядипломну освіту «Менеджер європейських проектів у фінансовій перспективі ЄС на 2014 – 2020 роки». У співпраці з польськими партнерами Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych та Consulting Group 2027 ми проводимо повноцінне навчання проектних менеджерів за польською програмою післядипломної освіти. Три групи слухачів вже пройшли навчання, четверта – завершує і готується до захисту дипломних робіт. Зараз ми набираємо п’яту і останню групу слухачів за цим напрямом.

Цей курс присвячений підготовці проектних менеджерів та консультантів, які можуть професійно працювати із європейськими фондами і програмами. До викладання залучені польські практики, які мають значний досвід у реалізації проектів за рахунок дотаційних коштів ЄС. Деякі з них свого часу працювали в органах місцевої влади, тому прекрасно розуміються на специфіці роботи на локальному рівні. Вони допоможуть вам навчитися шукати фінансові інструменти, готувати якісні проектні заявки згідно до стратегій і пріоритетів розвитку ЄС. А також висвітлять питання підготовки стратегії розвитку регіону/організації, без якої реалізація міжнародних проектів та залучення дотаційних коштів є майже нереальними.

Навчання триває 9 місяців (8 дводенних з’їздів у м. Київ) і передбачає тижневий виїзд до Польщі з метою ознайомлення із зарубіжним досвідом реалізації проектів за фондові кошти ЄС. Дипломна робота випускника – написаний і готовий до подачі в обраний фінансовий інструмент проект. Детальніше з анонсом і навчальною програмою ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Якщо ви хочете отримати базові знання і компетенції для роботи з європейськими фондами і програмами, відвідайте тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС», який відбудеться у Києві 19 – 20 травня. Після нього ви вже зможете успішно писати і подавати аплікаційні заявки до європейських фінансових інструментів.

Виникли запитання?

Зателефонуйте нам.

Контактна особа: Ольга Горкавчук, +38(093) 210-93-42, +38(095) 324-29-55, +38(097)1599644

З повагою,

Керівник проекту Business Week

Central European Academy Studies and Certifications (CEASC)          Ольга Поліщук

http://www.ceasc-bw.com/

+380932109342

+380953242955