Пам’ятаємо, сумуємо

6 листопада 2018 року  на 74-му році життя перестало битися серця багаторічного керівника, мудрого наставника, досвідченого педагога Бруса Василя Олександровича.

Василь Олександрович народився 17 січня 1945 р. у с. Стрільчинці Немирівського району Вінницької області у сім’ї колгоспників. У   1962 році закінчив місцеву школу і  цього ж року вступив на фізико-математичний факультет Вінницького педагогічного інституту.   З третього курсу був призваний на військову службу до лав Радянської Армії, яку проходив в Білоруському військовому окрузі. Після демобілізації продовжив  навчання у педінституті, по закінченні був направлений на роботу учителем математики Гранівської середньої школи Гайсинського району.

В цьому ж році був затверджений на посаді завідуючого шкільним відділом Гайсинського райкому комсомолу. З 1975 року – перший секретар  Гайсинського райкому комсомолу.   З 1976 по 1978 рік Василь Олександрович працював вчителем математики у середніх  школах  №2 і №3 м. Гайсина,  з 1978 по 1984 рік – заступником директора по навчально-виховній роботі середньої школи № 3  м. Гайсина. У  1984 році Бруса В.О. призначено директором середньої школи № 6 м. Гайсина, на посаді керівника цим закладом освіти він пропрацював 15 років.   З   1999 року Василя Олександровича  призначено на посаду заступника голови, а  з  2001 року – першого заступника голови Гайсинської райдержадміністрації.   25 квітня 2002 року Бруса Василя Олександровича було обрано головою Гайсинської районної ради 4 скликання. Цю посаду він обіймав до 10 травня 2006 року, до виходу на заслужений відпочинок.

Василь Олександрович  прожив гідне життя. Разом з дружиною Наталією Павлівною зростили двох донечок Олену і Ларису, дочекалися онуків.

Порядний, толерантний, чесний і справедливий  – таким запам’ятають  його усі, хто знав Бруса Василя Олександровича. Низько  схиляємо голови перед його світлою пам’яттю, яка завжди буде жити у наших серцях.

Гайсинська районна рада та районна державна адміністрація глибоко сумують з приводу передчасної смерті колишнього заступника голови райдержадміністрації та колишнього голови районної ради Бруса Василя Олександровича та висловлюють  щире співчуття рідним та близьким покійного