Пам’ятаємо, сумуємо

24 червня на 64-му році життя перестало битися серця багаторічного, досвідченого керівника Степаської сільської ради Василя Арефовича Шестопала.

Василь Арефович народився 12 серпня 1955 р. у с. Степашки Гайсинського району у сім’ї селянина. У   1972 році закінчив місцеву школу. З 1974 по 1976  рік проходив військову службу в лавах Радянської Армії. Після демобілізації  і до 1988 року  працював у колгоспі «Прогрес» с.Харпачка: бригадиром, заступником голови по кормовиробництву, агрономом дільниці с.Степашки та головним агрономом колгоспу . Після роз’єднання колгоспу «Ппрогрес» і утворення колгоспу «За мир» с.Степашки  працював головним агрономом цього колгоспу. Василь Арефович поєднував роботу із навчанням на заочних відділеннях спочатку Іллінецького сільськогосподарського технікуму, потіv – Уманського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1988 році, одержавши кваліфікацію «вчений-агроном».

У 1990 році був обраний Степаським сільським головою, цю посаду обіймав до 1995 року. З 1995 по 1998 рік очолював КСП «За мир» в с.Степашки. З квітня 1998 року по квітень 2002 року працював товарознавцем Гайсинського комбінату громадського харчування.

У 2002 році односельці знову обрали Василя Арефовича Шестопала сільським головою, і цю  посаду  він обіймав по сьогоднішній день – шість скликань поспіль. За період роботи сільським очільником Василь Арефович зарекомендував себе висококваліфікованим, виваженим, грамотним, ініціативним керівником, здатним приймати виважені рішення та організовувати їх виконання.  Під його керівництвом с. Степашки було повністю газифіковано, проведено центральний водогін і вуличне освітлення, покращено благоустрій села, здійснено багато заходів, направлених на покращення роботи закладів соціальної сфери.

Степаська сільська рада під керівництвом Шестопала В.А. неодноразово займала призові місця в районних конкурсах на кращу раду місцевого самоврядування, а його портрет заносився на районну Дошку пошани. За вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади у 2012 Василь Арефович став переможцем обласного конкурсу «Людина року» у номінації «Сільський голова», а його портрет занесено на обласну Дошку Пошани.

Василь Арефович Шестопал завжди приймав активну участь не лише у гоомадському житті Степаської громади, а й усього району, зокрема, очолював районну Асоціацію сільських голів.

Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті  Шестопала  Василя Арефовича та висловлюємо  щире співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про нього   завжди буде жити у наших серцях.

 

Районна рада, районна державна адміністрація,    міський та сільські голови району.