Оголошено четвертий районний конкурс проектів розвитку територіальних громад

                  Гайсинська районна рада                    оголошує  четвертий районний  конкурс    проектів  розвитку територіальних громад                                          

Відповідно до розпорядження голови районної ради Г.І. Борового  від 27 травня 2019 року  № 12 “Про четвертий районний конкурс проектів розвитку територіальних громад”  з 27 травня 2019 року оголошено ЧЕТВЕРТИЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Метою Конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

У Конкурсі беруть участь проекти, розроблені та подані міською і  сільськими радами  Гайсинського району, проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами, а також проекти,  розроблені та подані органами місцевого самоврядування району спільно з громадськими організаціями і суб’єктами підприємницької діяльності в разі наявності договору про спільну діяльність.

Максимальний розмір гранту збільшено і цього року він становить 50 000 грн.

Кінцевий термін подання проектів – до 17.00 год. 24 червня 2019 року. Оголошення результатів конкурсу – 27 червня 2019 року.

Проекти подавати Виконавчому адміністратору конкурсу (відділ з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, приміщення районної ради, к. 211).

Контактна особа: Калита Уляна Павлівна, тел. 2-13-15, 2-22-21

Детально про конкурс