Невтомні творці прекрасного відзначили професійне свято

Гайсинщина –  багата земля, і передусім багата на талановитих людей. Район може по праву пишатися культурним надбанням, яке працівники цієї сфери з любов’ю бережуть і примножують. Завдяки їхнім зусиллям та старанням, ентузіазму та таланту проводяться концерти, свята, фестивалі, конкурси, бібліотечні та музейні заходи, виховується молоде покоління музикантів та художників.  Для вшанування  працівників культури щороку 9 листопада відзначається їхнє професійне свято,  на яке вони по-справжньому заслуговують. Тож сьогодні, 7 листопада 2019 року, напередодні цієї гарної  дати, зал районного будинку культури зібрав усіх культпрацівників Гайсинського району, ветеранів праці,  а також гостей, які прийшли їх привітати.

У фойє будинку культури під мелодії у виконанні духового оркестру учасники свята мали змогу переглянути виставку робіт майстрів нашого краю, на якій було презентовано картини, вишиті рушники та ікони, вироби з дерева.

“Приємно розуміти, що ти  знaходишся в цьому середовищі  тaлaновитих людей, якими ми дійсно пишaємось, людей, які гідно представляють нaш район не лише в Укрaїні, a й зa її межaми. Ви не просто несете культуру до людей, ви прищеплюєте їм любов до світлого, високого, чистого. Ми горді, що у нaс є тaкі люди. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує найщиріших слів подяки. Упевнений, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю, а районна влада завжди буде підтримувати місцеві таланти і розвиток культури. Бажаємо вам творчих успіхів і злетів, здоров’я, злагоди, благополуччя та миру вам і вашим родинам,” – з такими словами звернувся до присутніх голова районної ради Григорій Боровий.

Щирими словами поздоровлень та вдячності за професіоналізм, сумління, щирість у роботі та за самовідданий вклад у справу збереження національної культурної спадщини привітали працівників галузі культури заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий,  колишній керівник району Іван Замковий,  начальник  відділу культури та туризму  райдержадміністрації Миколи Ричков, начальник  управління освіти, фізичної культури та спорту  райдержадміністрації Валентина Шрамко, голова райкому профспілки освітян Валентина Оріховська, начальники відділів освіти, культури, молоді і спорту сільських рад Кунківської та Краснопільської об’єднаних громад Микола Мехед та Наталія Слобожанська.

За вагомий внесок у розвиток культури краю, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Подяками відділу культури та туризму райдержадміністрації, подарунками нагороджено велику групу працівників культури та аматорів народного мистецтва і ветеранів галузі культури району.

Хоча гостей  свята важко було чимось здивувати, адже переважну більшість з них складали професійні працівники сфери культури з усієї Гайсинщини, однак концерт із запальними виступами   музикантів, танцюристів, співаків по доброму вразили своєю високою виконавською майстерністю та щирістю,   за якою кропітка праця не одного дня. Усі отримали необхідний позитивний заряд, щоб і надалі працювати, творити, дивувати та дарувати радість глядачам.

Share to Facebook
Share to LiveJournal