На варті безпеки гранівчан

25 червня у селі Гранові відбулась знакова подія – відтепер у Гранові функціонує пожежне депо, яке щоденно стоятиме на захисті життя та здоров’я не лише жителів Гранівської громади, а й допомагатиме долати надзвичайні ситуації і сусідам, зокрема михайлівчанам, адамівчанам та семирічанам.

Привітати сельчан того дня приїхали  голова районної ради Григорій Боровий, начальник головного управління державної служби України із надзвичайних ситуацій Руслан Шевчук,начальник районного сектору управління ДСНС у Вінницькій області Володимир Мороз, заступник директора з виробничого напрямку ПрАТ «Зернопродукт МХП» Віталій Олійник,  а також прийшли чи не всі жителі громади.

Звертаючись до присутніх, господар села Віктор Боднюк зазначив: «Спільними зусиллями місцевих жителів та спонсорів нам вдалося реконструювати приміщення старої котельні лікарні». Нині місцева пожежна команда укомплектована та налічує 4 рятувальників. До того ж повністю забезпечена пожежною технікою, засобами гасіння  і необхідним устаткуванням  для виконання поставлених перед нею завдань. Також висловив слова щирої подяки усім, хто брав участь у відновленні пожежної частини. На завершення виступу побажав усім міцного здоров’я, нових звершень та добробуту, а гранівчанам пообіцяв на досягнутому не зупинятися, і розвивати село і надалі. Також усім, хто допомагав у створенні пожежного депо, було вручено подяки.

У свою чергу полковник цивільного захисту Руслан Шевчук подякував сільському голові за ініціативу у створені пожежного депо та вручив сертифікат на автомобіль, який відтепер знаходитиметься у бойовому розрахунку села Гранова, асільському голові  також вручив грамоту за плідну співпрацю зі службою порятунку Вінниччини та за вагомий особистий внесок у її розвиток.

Багато теплих слів на адресу сільського голови лунали і від Григорія Борового. Очільник району щиро привітав усю громаду із такою визначною подією та зазначив, що відкривається воно недаремно – у майбутньому це спасіння чийогось життя чи майна. Григорій Іванович  побажав сільському голові і надалі продовжувати робити гарні справи, відкривали нові і необхідні об’єкти, а мешканцям здоров’я, добробуту та благополуччя.

У своєму виступі полковник цивільного захисту Володимир Мороз зазначив: «Нарешті за 20 років відновилась пожежна команда у Гранові, а все це вдалось зробити завдяки ініціативі сільського голови та небайдужих гранівчан. Зі старої котельні, вони створили усі необхідні умови для роботи особового складу».  Це вже 3 пожежна команда у районі: у 2017 році відкриття було у Нараївці, минулого року у Кунківській ОТГ, команда якої, до речі, протягом року погасила 21 пожежу, нині у Гранові.

Далі, як і годиться, після перерізання символічної стрічки, приміщення освятив настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму Української православної церкви отець Василь. Першими гостями пожежного депо того дня стали усі дітлахи, які із цікавістю розглядали пожежний автомобіль та засоби для гасіння вогню. Протягом урочистостей лунали пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності села.

Марія Ковтун, “Трибуна прці”