На Гайсинщині відзначили працівників органів місцевого самоврядування

6 грудня 2019 року, напередодні  Дня місцевого самоврядування,  у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди цього свята . На урочистостях були присутні керівники  району,  міський та сільські голови, депутати місцевих рад, посадові особи та ветерани органів місцевого самоврядування.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх у залі керівників органів місцевого самоврядування,   працівників апаратів виконавчих комітетів рад,     представників депутатського корпусу району, голова районної ради Григорій Боровий щиро подякував їм  за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі: «Я щиро вдячний вам за співпрацю, розуміння, підтримку і бажаю кожному міцного здоров’я, терпіння, здійснення всіх задумів і планів. Щоб довіра ваших виборців була виправдана, робіть добро громаді задля її процвітання. Бажаю вам поваги, вміння дослухатися до кожної думки, мудрості і виваженості у прийнятті рішень».

Привітали  з цим  святом представників місцевого самоврядування  району заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, ветеран місцевого самоврядування, колишній керівник району Іван Замковий. За багаторічну плідну  працю у справі розбудови і утвердження місцевого самоврядування, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію  та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації і грошовими винагородами  ряд працівників  органів місцевого самоврядування, а ветеранам  вручено передплату на районну газету «Трибуна праці».

Працівники культури району підготували до свята гарні концертні номери.