На Гайсинщині відзначили День захисника України та День Українського козацтва

Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в м. Гайсин відбулася низка заходів.  Голова районної ради Григорій Боровий спільно з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Несвятим та представниками народного депутата України Миколи Кучера зустрілися із сім’ями захисників, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Зустріч відбулася, як завжди, в теплій та довірливій атмосфері.

Заходи продовжилися урочистим мітингом і врученням грамот та відзнак біля Спілки учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району. Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено 30 учасників бойових дій АТО.

Значна увага в Гайсинському районі приділяється патріотичному вихованню дітей та молоді. При Гайсинському Будинку школярів та молоді діє військово-патріотичний гурток (керівник – Володимир Кривіцький). Вперше маленькі гайсинчани – учасники гуртка, прийняли участь у таборових зборах «Звичаєва Січ – 2018» та зайняли почесне ІІ місце у загальнокомандних завданнях. Отаман Січі, полковник Сергій Жук на мітингу вручив переможцям змагань подяку та грамоти.

Далі учасники зібрання хвилиною мовчання вшанувавши пам’ять всіх героїв України, які загинули, захищаючи рідну землю і поклали квіти до Стели пам’яті учасників АТО на Алеї Слави.

У районному Будинку культури відбувся святковий концерт, де було продовжено нагородження державними відзнаками та  обласними і районними Почесними грамотами.