На Гайсинщині урочисто привітали працівників освіти району

Напередодні Дня працівників освіти в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт для освітян району. Працівників навчальних та дошкільних закладів Гайсинщини вітали голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації Валентина Шрамко, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, заслужений працівник культури України, почесний громадянин Гайсинського району Микола Ричков, голова районної організації профспілки працівників освіти Валентина Оріховська та почесні гості – народний депутат України Микола Кучер разом з дружиною Наталею.

У вітальному слові до освітян очільник району зазначив, що за цей рік галузь освіти в районі пройшла черговий етап свого розвитку, та, можливо, певного переформатування. Адже в державі в цілому, так як і в районі започатковано і вже зроблено серйозні кроки в напрямку створення сучасної нової української школи. Нарешті, за 30 років збудували і відкрили, завдяки присутньому тут народному депутату України Миколі Кучеру, Михайлівську школу, в яку сьогодні з радістю ходить близько 150 діток.

«Цей рік є визначальним, адже ми отримали досить високий показник серед наших дітей щодо ЗНО. Це ті діти, які навчаються і створюють прекрасне майбутнє для нашої України та Гайсинського району. І в області є майже 500 шкіл, які оцінюються в рейтингах по результатах ЗНО. І я з великою честю хочу вам повідомити про те, що три наші школи мають 9-те, 13-те та 24-те місце. Це успіх досить потужний і це досягнення всього учительського колективу, в тому чисті і управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації, директорського корпусу. Тому вам за ці досягнення велика вдячність» – зауважив Владислав Уткін.

За вагомий внесок у справу реалізації державної політики в галузі освіти, фахову майстерність, забезпечення високого рівня результативності випускників у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року голова райдержадміністрації нагородив та вручив цінні подарунки педагогічним колективам ліцею № 7 м. Гайсин (інтерактивний комплекс – директор Мендусь Л.Г.), школи І-ІІІ ст. с.Кіблич (плазмовий телевізор і лазерний принтер – директор Павленко А.Л.) та НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсин (плазмовий телевізор – директор Гридзь С.М.).

Голова районної ради Григорій Боровий приєднався до вітань, побажав освітянам району добра, злагоди, любові, натхнення, творчих успіхів і наголосив, що майбутні успіхи кожної нашої школи ще попереду та вручив Почесні грамоти Вінницької ОДА та обласної Ради.

Привітавши працівників галузі освіти Гайсинщини, народний депутат України Микола Кучер нагородив подяками Верховної Ради України та грошовими преміями за вагомий внесок у справу реалізації державної політики в галузі освіти: Болтянську Лілію Іллівну, Галузинську Тамару Онуфріївну, Крапиву Миколу Івановича– заслужених вчителів Української республіки, Дудар Олену Арсентіївну (учитель початкових класів НВК: школа –ліцей м. Гайсина), Костенко Ольгу Віталіївну (учитель СЗШ № 4 м. Гайсина) – заслужений учителів України та Шрамко Валентину Миколаївну (начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної адміністрації) – за високі результати роботи галузі освіти та підготовку нового освітнього простору у навчальних закладах району.

Валентина Шрамко у своєму виступі зазначила: «Шановні освітяни, прийміть і мої найщиріші вітання з нагоди свята, яке цьогоріч ми відзначаємо майже в один день із 100-річчям визнаного класика педагогіки ХХ століття, великим українським освітянином Василем Сухомлинським. Його ідеї стали ідеями майбутнього, вони також лягли в основу нової української школи».

Теплі, щирі слова вдячності звучали на адресу педагогів і від начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Миколи Ричкова та голови районної організації профспілки працівників освіти Валентини Оріховської з побажаннями натхнення, мудрості, нових творчих ідей.

З нагоди свята, за досягнуті успіхи у праці, значний особистий внесок у розвиток освіти району низка кращих працівників галузі та педагогів, які підготували призерів різних конкурсів та олімпіад були відзначені Почесними грамотами та Подяками департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, грамотами управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної адміністрації.

Вподовж урочистостей музичні вітання працівникам освітянської ниви дарували талановита молодь та танцювальні колективи районного Будинку культури та Будинку школярів.