На Алеї Слави загиблим учасникам АТО відкрито меморіальну дошку Юрію Фармагею

Шостий рік триває війна в Україні, яку розв’язав російський агресор. Щодня на  частині  нашої рідної землі, на Сході України, ризикують життям заради миру патріоти, талановиті і роботящі українці, вірні сини своєї Вітчизни. Тисячі мужніх воїнів віддали за незалежність України свої життя, і серед них – 18 синів Гайсинської землі. Сьогодні, напередодні Дня незалежності України,  Алея Слави загиблим учасникам АТО у м.Гайсин поповнилась ще однією меморіальною дошкою, яка увіковічнила пам’ять Юрія Миколайовича Фармагея –  жителя с.Огіївка,  життя якого  обірвалося 5  квітня 2019 року  під час виконання бойового завдання.

Виступаючи на мітингу пам’яті, голова районної ради Григорій Боровий зазначив: “Юрій Миколайович був справжнім патріотом, справжнім сином своїх батьків, який за покликом серця у 2015 році пішов захищати нашу українську землю. Вічна пам’ять Юрію Миколайовичу, вічна пам’ять всім загиблим захисникам України. Пам’ятаймо, він загинув за нас з вами, за те, щоб був мир на нашій землі”.

Разом з представниками влади меморіальну дошку відкрили найближчі родичі загиблого героя – мати, дружина, діти. До портрета Юрія Фармагея лягли квіти від гайсинчан, вдячних мужньому бійцю за подвиг .