Міжнародний день сім’ї відзначили на Гайсинщині

15 травня в усьому світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Його було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році задля привернення уваги громадськості різних країн до численних проблем сім’ї. Адже сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку держави. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

З нагоди цього гарного свята, яке в Україні лише починає набувати популярності, а також з нагоди Дня матері 15 травня 2018 року в Гайсинському районному Будинку культури відбулася святкова зустріч, на яку було запрошено багатодітні родини, прийомні сім’ї, родини будинків сімейного типу, родини загиблих героїв АТО, матерів загиблих учасників бойових дій в Афганістані, матерів-героїнь, громадськість. В урочистостях взяли участь голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Семирунчик.

Звертаючись з вітанням до присутніх у залі,  голова районної ради Григорій Боровий зазначив: «В основі кожної розвиненої держави лежать високоморальні цінності, які виховуються в родині. Мати, як берегиня сімейного вогнища, як джерело безмежної ніжності і любові, покликана ростити і виховувати найкращі якості своїх дітей, такі як щирість, порядність, доброта, вірність та любов до рідної землі. Батько – приклад для наслідування, уособлення мужності, стійкості та сили. З давніх давен в Україні найвищою цінністю є сім’я. Адже, як каже народна мудрість: якщо буде лад у сім’ї, то буде лад і в державі. Я бажаю вам родинного затишку та миру. Міцного здоров’я усій вашій родині. Добробуту та процвітання нашій Україні».

Аматорські колективи Гайсинщини порадували присутніх святковим концертом.