Мешканці Гайсинщини стали переможцями конкурсу ініціатив від ПАТ “Миронівський хлібопродукт”

Конкурс ініціатив, організований ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у співпраці з обласною державною адміністрацією, добіг кінця. 16 серпня, відбулося урочисте нагородження його переможців. Проект, спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських мешканців, охопив села Бершадського, Гайсинського, Немирівського, Тростянецького та Тульчинського районів.

Із представлених на розгляд бізнес-планів експертна комісія обрала 20 переможців. Серед них –   мешканці Гайсинського району. Це жителі с.Басаличівка Олександр Бондар (проект «Вирощування малини та садової суниці на агроволокні»)  і Станіслав Розсоха  (проект «Вирощування та реалізація лікарських рослин, занесених до Червоної Книги України»),  жителька с.Жерденівка Любов Васильєва (проект «Збір і збут лікарських рослин»).  На втілення власних ініціатив для кожного з 20 авторів проектів «Миронівський хлібопродукт» виділив гранти у сумі 40 тисяч гривень кожен.

Активних та креативних вінничан із перемогою у конкурсі вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, директор департаменту зв’язків з громадськістю і корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Альона Кузьменко та голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін.

За інформацією з http://www.vin.gov.ua