Контактна інформація

Гайсинська районна рада Вінницької області

 

                       вул.1 Травня,40, м. Гайсин, Вінницька область, Україна, 23700

                           телефон:(04334) 2-02-55,  2-10-81;

                           факс: (04334) 2-13-15, 2-10-26

                           Еmail: zagvidgayrada@i.ua

 

4 Responses to Контактна інформація

 1. Андрій сказав:

  Начальнику ДП”Гайсинводоканал”
  від Поляруша А.П.
  Адреса, телефон: місто Гайсин вулиця Тімірязева 5 квартира 90

  Копія Голові районної ради

  ПРЕТЕНЗІЯ

  З 2013 р. я мешкаю в будинку по вулиці Тімірязева 5 квартира 90, що обслуговується стоків ДП “Гайсинводоканал”.

  Будучи виконавцем експлуатаційних і ремонтних послуг по постачанні питної води та відведенню стоків дана організація зобов’язана надавати мені послуги, що відповідають „Про затвердження правил користування системами централізовано комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України.
  Я свої зобов’язання виконую – регулярно і своєчасно сплачую платежі за послуги водопостачання та відведеннюстоків стоків.
  Ваша організація свої обов’язки виконує неналежним чином. Це виявилося у тому, що в нашому районі відсутнє водопостачання вже протягом тижня у вечері відсутнє водопостачання зовсім.
  Вказані порушення суперечать “Правилам користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями” і призводять до псування особистого майна моєї квартири.
  На підставі викладеного і керуючись “Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями”, Законом України “Про захист прав споживачів”, Законом України “Про звернення громадян”, Законом України “Про інформацію”,
  прошу:

  – у термін до 25.07.2015 року силами й засобами вашої організації безоплатно усунути вказані недоліки, виконавши такі роботи як відновити водопостачання згідно графіку;
  – скласти акт про причини відсутності водопостачання;протягом
  – виявити осіб винних в даній ситуації;
  – забезпечити контроль дій винних осіб.

  Відповідь прошу направити на мою адресу у письмовій формі у встановлений законодавством термін.

  У разі відхилення моєї претензії або її ігнорування, буду вимушений звернутися у відповідні державні компетентні органи і суд для відновлення своїх порушених прав з віднесенням усіх витрат на ваш рахунок.

  Пропоную вирішити питання, не доводячи справу до суду.

  23.07.2015р. А.П. Поляруш

  • admin сказав:

   Шановний Поляруш А.П.
   Розглянувши Ваш лист-претензію інформуємо, що відповідно до підпункту 5 пункту а статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” вирішення питань водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод, здійснення контролю за якістю питної води відноситься до компетенції виконавчих органів міської ради, а тому Ваш лист відповідно до статті Закону України “Про звернення громадян” перенаправлено на електронну адресу Гайсинської міської ради.
   Електронна адреса Гайсинської міської ради: gaysinrada@gmail.com
   Дякуємо, що відвідали наш сайт!

 2. Амброзьєв А.Г сказав:

  Доброго дня. Прошу Вас надати мені інформацію про приміський транспорт в межах району, цікавить мене графік руху автобусів з Гайсина та з кінцевої точки прибуття, по можливості надішліть мені скановану версію додатку до договору з перевізником, де і буде вказана вся необхідна для мене інформація
  З повагою Амброзьєв Артем Геннадійович
  Чекаю відповідь

  • admin сказав:

   Шановний Артеме Геннадійовичу! Інформуємо Вас, що приміськими перевезеннями займаються підприємства ТОВ “АТП “Плюс” (Бартош А.С., тел. 2 43 51) і Прат “Гайсинське АТОП 10506” (Підвашецький Ю.І., тел. 2 25 18). Договорів щодо перевезення населення в приміському транспорті в межах району районна рада не заключає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *