Керівники району привітали родини новонароджених гайсинчан

У перші дні нового 2019 року у пологовому відділенні КНП «Гайсинська центральна районна лікарня»  народилося 9 діток –  4 хлопчики і 5 дівчаток. Першою  вранці  1 січня  світ побачила  маленька Вікторія – донечка Богдани та Павла Побережних із с.Носівці.4 січня 2019 року привітати щасливу  родину із поповненням завітали до пологового будинку голова районної ради Григорій Боровий, голова райдержадміністрації Владислав Уткін  та голова Кунківської об’єднаної територіальної громади Василь Безбах. Разом із щирими побажаннями миру,  міцного здоров’я  та щасливого дитинства посадовці вручили вручили молодим батькам подарунки для новонародженої.

За десятки років  існування пологового будинку у ньому з’явилися на світ тисячі  маленьких гайсинчан. У просторому, світлому, теплому, гарно відремонтованому  приміщенні створено комфортні умови для вагітних, породіль та новонароджених малюків.  З кожним роком збільшується кількість партнерських пологів. За бажанням  мати з дитиною може обрати палату підвищеного комфорту, де є можливість постійного перебування з ними батька або інших родичів.  Палати з власним санвузлом обладнані холодильником,  телевізором, зручними  сучасними меблями, ліжечком для немовляти, пеленальним столиком.  Тобто, адміністрація та персонал лікарні давно відійшли від старих стандартів і успішно перейняли європейський досвід, створивши для жінок і малюків умови, наближені до домашніх.

Завідувач  пологовим відділенням Олександр Стародуб подякував районній владі за гарне фінансування, постійну підтримку і допомогу у вирішенні проблемних питань функціонування лікарні. В свою чергу керівники району запевнили, що питання належного медичного забезпечення жителів району  є і буде надалі одним з пріоритетів для районної влади.

Фото надано редакцією газети “Трибуна праці”