Керівники району привітали родину новонародженої гайсинчанки

Першою у 2020 році на Гайсинщині народилася дівчинка: 2 січня у  пологовому відділенні КНП «Гайсинська центральна районна лікарня»   світ побачила  маленька Мілана – донечка подружжя з м.Гайсина Віри  та Віталія Бондаруків. 3 січня 2020 року привітати щасливу  родину із поповненням завітали до пологового будинку голова районної ради Григорій Боровий, голова райдержадміністрації Сергій Кавун  та Гайсинський міський голова Анатолій Гук. Разом з щирими побажаннями миру,  міцного здоров’я  та щасливого дитинства дітям посадовці вручили вручили батькам квіти та подарунок для новонародженої.

У супроводі заступника головного лікаря центральної районної лікарні Юлії Бурлакової керівники району та міста оглянули пологове відділення. За десятки років  існування пологового будинку у ньому з’явилися на світ тисячі  маленьких гайсинчан. У просторому, світлому, теплому, гарно відремонтованому  приміщенні створено комфортні умови для вагітних, породіль та новонароджених малюків.  З кожним роком збільшується кількість партнерських пологів. За бажанням  мати з дитиною може обрати палату підвищеного комфорту, де є можливість постійного перебування з ними батька або інших родичів.  Палати із власним санвузлом обладнані холодильником,  телевізором, зручними  сучасними меблями, ліжечком для немовляти, пеленальним столиком.  Тобто, адміністрація та персонал лікарні давно відійшли від старих стандартів і успішно перейняли європейський досвід, створивши для жінок і малюків умови, наближені до домашніх.

Медичні працівники  подякували районній владі за гарне фінансування, постійну підтримку і допомогу у вирішенні проблемних питань функціонування лікарні. В свою чергу керівники району запевнили, що питання належного медичного забезпечення жителів району  є і буде надалі одним з пріоритетів для районної влади.

Share to Facebook
Share to LiveJournal