Керівники району провели нараду із сільськими головами

17 жовтня 2019 року голова районної ради Григорій Боровий та заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий провели нараду з сільськими головами району.Голова районної ради Григорій Боровий акцентував увагу сільських голів щодо посилення уваги до учасників бойових дій, членів сімей загиблих воїнів, допомоги їм у вирішенні соціально-побутових питань, та, найголовніше – живого спілкування з ними.  Заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий підняв питання щодо підготовки населених пунктів району до зимового сезону, зокрема, готовності до розчищення доріг та співпраці з районною службою автомобільних доріг.

Сільські голови порушили також ряд інших питань, серед них – питання  щодо неправомірних вимог ПАТ ”Вінницягаз”  передати йому на баланс газотранспортні мережі, що знаходяться на території сільських рад та збудовані за рахунок колишніх колгоспів та населення.

Голова районної ради обговорив з учасниками наради деталі проведення виїзної координаційної ради з питань місцевого самоврядування, що відбудеться наступного тижня, та підвів підсумки наради.