Інформація про діяльність комунального закладу «Дитячий фізкультурно-оздоровчий табір «Ювілейний» с. Степашки в 2019 році

КЗ ДФОТ «Ювілейний» є спільною власністю територіальних громад Гайсинського району, управління якою здійснює Гайсинська районна рада. Головною метою діяльності табору є забезпечення можливості реалізації конституційного права кожної дитини на повноцінний відпочинок, а також створення необхідних умов для оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб, формування загальної культури та навичок здорового способу життя.

В минулому році в «Ювілейному» було оздоровлено та організовано відпочинок для 486 дітей, з них 344 – жителів Гайсинського району. Найбільше дітей пільгових категорій було оздоровлено за рахунок коштів місцевого бюджету Гайсинського району, що становило 786 240 грн. Крім того, ГО «Спілка учасників АТО» на організацію відпочинку 114 дітей учасників бойових дій виділила 414 960 грн. ПРАТ «Зернопродукт МХП» для відпочинку дітей своїх працівників виділив 294 840 грн., Кунківська територіальна громада – 1140 400 грн., Краснопільська територіальна громада -27 300 грн., місцевий бюджет Христинівської районної ради – 97 200 грн., батьки на оздоровлення та відпочинок власних дітей витратили 263 552 грн. Вся сума надходжень коштів за 2019 рік склала 2 млн 121 тис. 480 грн.

В 2020 році на оздоровлення дітей пільгових категорій з районного бюджету Гайсинського району виділено 1 млн. 400 тис. грн., а на підготовку табору до оздоровчого сезону – 150 тис. грн. Всього заплановано надходження 2 млн 354 тис. 100 грн.

Перед початком та в період оздоровчого сезону щорічно регулярно за проханням адміністрації табору проводяться обстеження інспекторами Держпродспоживслужби, Держпраці та Міністерства з надзвичайних ситуацій з оформленням відповідної документації. В цьому році заплановано виконання вимог працівників протипожежної служби по остаточному встановленню пожежної сигналізації та обробки дерев’яних конструкцій. По цьому питанню вже проводиться відповідна робота.

Директор табору                                     А.І.Максимчук