Голови районних рад Вінницької області зустрілись із народними обранцями

15 та 16 травня голова районної ради Григорій Іванович Боровий прийняв участь у роботі розширеної семінар-наради із представниками керівництва обласної ради, секрктаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, голів районних рад – членів Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної ради, яка була проведена у м. Київ за участю представників від комітетів Верховної Ради України та за участю народних депутатів, обраних від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Учасники зібрання обговорили питання стану реформи децентралізації в Україні та шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади. В розмові голови районних рад висловили своє бачення щодо взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Також жваву дискусію викликало обговорення питання законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

Також, 15 травня у Києві Григорій Іванович та народний депутат Микола Кучер зустрілися із дітьми Гайсинського району, які завдяки сприянню голів районної ради та райдержадміністрації району і фінансової підтримки народного депутата були нагороджені поїздкою до столиці України за свої досягнення у навчанні і активну життєву позицію. Під час єкскурсії діти мали змогу відвідали будинок Верховної Ради України та інші визначні місця столиці.

 

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *