Голови районних рад Вінницької області зустрілись із народними обранцями

15 та 16 травня голова районної ради Григорій Іванович Боровий прийняв участь у роботі розширеної семінар-наради із представниками керівництва обласної ради, секрктаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, голів районних рад – членів Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної ради, яка була проведена у м. Київ за участю представників від комітетів Верховної Ради України та за участю народних депутатів, обраних від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Учасники зібрання обговорили питання стану реформи децентралізації в Україні та шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади. В розмові голови районних рад висловили своє бачення щодо взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Також жваву дискусію викликало обговорення питання законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

Також, 15 травня у Києві Григорій Іванович та народний депутат Микола Кучер зустрілися із дітьми Гайсинського району, які завдяки сприянню голів районної ради та райдержадміністрації району і фінансової підтримки народного депутата були нагороджені поїздкою до столиці України за свої досягнення у навчанні і активну життєву позицію. Під час єкскурсії діти мали змогу відвідали будинок Верховної Ради України та інші визначні місця столиці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *