Голови місцевих рад району взяли участь у кущовому семінарі з написання грантових проектів

Голова районної ради Григорій Боровий та сільські голови району разом з представниками Липовецького, Немирівського, Оратівського та Тульчинського районів взяли участь у черговому семінарі з написання та реалізації грантових проектів, який провела Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.
Під час вітального слова перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС, керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей наголосив на важливості грантової діяльності для розвитку громад. Крім цього, пан Володимир розповів про успіхи Асоціації в напрямку грантової діяльності.
Голова Немирівської районної ради Сергій Укринський наголосив на важливості роботи в напрямку залучення позабюджетних коштів для розвитку громад та розповів про особистий досвід проектної діяльності.
Про те, як працювати з грантодавцями, яких помилок уникати та на що звертати увагу при роботі з ними, розповіла головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук.
Завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк виступила з інформацією про можливості пошуку партнерів для реалізації грантових проектів та особливості роботи з ними.
Також в кущовому семінарі прийняли участь залучені експерти, які виступили перед учасниками з інформацією, засвоєння та використаня якої, безсумнівно, матиме значну користь для розвитку громад. Юрій Войціцький, радник з регіонального розвитку Вінницького ВП Центру розвитку місцевого самоврядування, провів з учасниками семінару заняття на тему «Основи роботи з проектною заявкою». Зокрема, поділився тим, як переконати донора профінансувати проект, навівши приклади ідей для обґрунтування. Під час цього виступу пан Юрій залучив учасників до активного обговорення ідей проектів та особливостей їх реалізації.
Заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Вінницької області Сергій Войтенк довів до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад. Увагу було зосереджено на законодавчому підґрунті укладання договорів про співробітництво громад.
Наталя Гижко, директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області, під час свого виступу висвітлила перспективи залучень інвестицій в громади. Пані Наталя акцентувала увагу на можливостях, які надає співробітництво громад, при цьому висвітливши кращі практики районів у цьому напрямку.
Експерт-координатор 15 обласного конкурсу проектів розвитку громад Віктор Іщук розповів про розвиток конкурсу з тих пір, як його адміністратором стала ВОАОМС. Під час свого виступу пан Віктор наголосив: «Проектний менеджмент – це наше майбутнє. ВОАОМС вже третій рік поспіль проводить навчальні заходи для представників територіальних громад області стосовно грантової діяльності і це дає надзвичайно значний результат для підвищення кількості та якості поданих на конкурс проектів».

За матеріалами http://sg.vn.ua/news/voaoms