Голова районної ради привітав учасників “HAMFAST Степашки 2017”

Голова районної ради Григорій Боровий взяв участь у ювілейній  десятій зустрічі  радіоаматорів «HAMFAST Степашки 2017», яка відбулась у с.Степашки на базі комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір «Ювілейний» з 25 по 27 серпня 2017 року.  Вітаючи  учасників цього заходу,   Григорій Іванович підкреслив значимість для суспільства їхньої діяльності, адже це дає змогу донести до громадян різних країн правдиву інформацію про історію, культуру, традиції нашої держави, а також про події, які відбуваються нині на Сході України.

Радіоаматорська громада  – це перш за все ентузіасти-романтики, яких разом об’єднує творчий політ інженерної думки, це ті майстри альтруїсти, які на зорі виникнення епохи інформаційних технологій створювали алгоритми і комунікації, без яких тепер важко уявити сучасний, життєво необхідний інформаційний простір. Радіоаматори – це ті професіонали своєї справи, які фаховий напрямок перетворили на захоплення всього життя. Якщо більшість людей після завершення робочого дня відпочивають в дозвіллі, то радіоаматор відпочиває біля радіостанції або під час реалізації нових інженерних ідей.

В рамках виконання річного плану діяльності Вінницького Обласного Спортивно-технічного Радіоклубу під час  ювілейного заходу «HAMFAST Степашки 2017»  було проведено   різноманітні заходи, атракціони, змагання та нагородження Вінницьких радіоаматорів, які стали переможцями у всеукраїнських змагальних заходах, що відбулись у поточному періоді. Варто відзначити, що члени Вінницького Обласного Спортивно-технічного Радіоклубу вже третій рік поспіль займають перше командне місце в загальноукраїнських змаганнях на коротких хвилях, які проводить Український Контест Клуб.  Та найголовніше –  це зустріч друзів-колег радіоаматорів, які завжди знаходяться в одному інформаційному просторі та не завжди мають можливість зустрітись особисто.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *