Голова районної ради оглянув заклади соціальної сфери с.Чечелівка

13 лютого 2020 року у ході робочого візиту до Чечелівської територіальної громади голова районної ради Григорій Боровий разом з сільським головою Анатолієм Штельмахом   відвідали  місцеві школу, дитсадок та ФАП.

У 2019 році Чечелівська сільська рада стала переможцем 16 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Проєкт «Тепло в долонях», керівник якого  –  директор СЗШ І-ІІІ ст. с.Чечелівка Надія Яроменко, дав змогу здійснити заміну 28 старих дерев’яних вікон, які призводили до втрати тепла та становили небезпеку для учнів, на нові енерго- та ресурсозберігаючі. Загальна вартість проєкту – 190,0 тис. грн. З них 75,0 тис. грн. надав фонд конкурсу (обласний бюджет), 30,0 тис. грн. виділено  із сільського бюджету. До співфінансування долучилися також районна рада – 15,0 тис. грн, ГО «Соціальний центр МХП» – 20,0 тис. грн. та 50,0 тис. грн. надав колишній випускник школи. Директор школи Надія Яроменко зазначила, що результати реалізації проєкту відчутні, у приміщенні школи стало тепліше і, звісно, покращився її естетичний вигляд. Голова районної ради Григорій Боровий оглянув також шкільну котельню на дров’яному опаленні, збудовану 5 років тому взамін газової. Крім того, що нова котельня дає більше тепла, до того ж втричі зменшилися витрати на опалення закладу.

Школа потребує капітального ремонту спортивного залу, який відвідують не лише учні, а й усі охочі долучитися до спорту чечелівчани. Керівник району порадив подати проєкт щодо ремонту спортзалу на 17 обласний конкурс проєктів територіальних громад, що стартував 10 лютого.

Дошкільний навчальний заклад «Веселка» с Чечелівка є одним з найбільших сільських дитсадків у районі, його відвідують 50 малюків, діє 3 групи. Завідувач Антоніна Малихіна розповіла, що найбільшою проблемою закладу є покрівля та фасад, які потребують капітального ремонту. Голова районної ради обговорив з сільським головою Анатолієм Штельмахом та завідувачем ДНЗ Антоніною Малихіною можливість здійснення ремонтних робіт за рахунок субвенції сільської ради та спонсорської допомоги.

Чечелівським фельдшерсько-акушерським пунктом  завідує Світлана Лисак.  Григорій Боровий обговорив з колективом ФАПу питання реформи системи охорони здоров’я,  а також питання підписання жителями села декларацій з сімейними лікарями, забезпечення населення лікарськими засобами. За кілька останніх років у приміщенні ФАПу було здійснено ремонт,  побудовано передпокій, придбано нові меблі. Григорій Іванович надав рекомендацію працівникам ФАПу покращити благоустрій території закладу.

Підводячи підсумки робочого візиту у Чечелівську  територіальну громаду, голова районної ради Григорій Боровий побажав сільському голові Анатолію Штельмаху спільно з депутатським корпусом сільської ради, її виконавчим комітетом, керівниками закладів соціальної сфери і надалі докладати всіх зусиль для розквіту громади та забезпечення потреб її жителів.