Голова районної ради Григорій Боровий зустрівся з жителями Кунківської ОТГ

Протягом березня 2019 року тривають зустрічі голови районної ради Г.І.Борового  з жителями сільських територіальних громад району. Було проведено зустрічі у селах Грузьке, Гранів, Гунча, а 13 березня такий захід відбувся у  Кунківській об’єднаній територіальній громаді.

До зібрання долучились голова Кунківської сільської ради Василь Безбах, начальник управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації Сергій Семирунчик та начальник Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Галина Кравець.

Присутнім на зустрічі жителям Кунківської ОТГ було запропоновано переглянути відеоролик „Вінниччина – 2018. Є що сказати!”, в якому представлено основні досягнення області в різних сферах впродовж минулого 2018 року.

Представники влади в своїх виступах розповіли про соціальні ініціативи Президента України, суспільно – політичну обстановку в районі та перспективи розвитку Гайсинського району.

Детальніше зупинилися на обговоренні питань, які найбільше в даний час цікавлять жителів всіх сіл (Кунка, Носівці, Кузьминці, Щурівці, Сокільці, Мітлинці, Шура-Мітлинецька, Косанове, Трубочка), які входять до складу Кунківської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, щодо порядку оплати за спожиту електроенергію, розрахунків за спожитий природний газ, сплати коштів за газові лічильники, монетизації субсидій, перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року. Окремо піднімалося питання стосовно сприяння у відкритті додаткового рейсу по маршруту Гайсин – Шура Мітлинецька або наданні транспортного засобу з більшою кількістю посадочних місць.