Голова районної ради Григорій Боровий відвідав Бубнівську територіальну громаду

9 січня 2020 року голова районної ради Григорій Боровий здійснив робочий візит у Бубнівську територіальну громаду, де провів виїзний особистий прийом жителів сіл Бубнівка, Новоселівка, Дмитренки. Серед питань, з якими звернулись жителі цих населених пунктів до керівника району, були питання, що стосувались соціального захисту,а саме надання побутових послуг соціальними працівниками та влаштування до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування. А найбільшою проблемою с.Бубнівка є необхідність ремонту даху сільського будинку культури, що потребує великих коштів, які сільський бюджет не має. Хвилює громадян, які звернулись на особистий прийом до голови районної ради, і питання створення ОТГ, і подальша доля Гайсинського району.

Також у ході візиту голова районної ради Григорій Боровий разом з Бубнівським сільським головою Тамарою Гончарук відвідали батьків Ігоря Воловенка та Олександра Дмитренка – воїнів, загиблих у зоні проведення АТО.

Голова районної ради Григорій Боровий відзначив активну участь громади у грантовій діяльності, зокрема, обласних та районних конкурсах проектів розвитку територіальних громад. У 2019 році проект Бубнівської сільської ради здобув перемогу у 16 обласному конкурсі, завдяки чому було здійснено вуличне освітлення села. Крім виділених 98 тис. грн. із сільського бюджету, на цей проект з фонду конкурсу (обласного бюджету) було виділено 100 тис. грн., 25 тис. грн. виділила районна рада, 50 тис. грн. надала громадська організація «Соціальний центр МХП» і 35 тис. грн. – ТОВ «ПК «Зоря Поділля».

Під час огляду приміщення Бубнівського будинку культури голова районної ради пообіцяв розглянути можливість виділення з районного бюджету необхідних коштів для ремонту даху, та порадив керівнику закладу Олені Каращенко також долучатись до написання грантових заявок, що дасть можливість залучити додаткові кошти на розвиток матеріальної бази, ремонт та підтримку у належному стані будівлі закладу.

Ремонту даху потребує також і музей-садиба братів Герасименків, що розташований у с.Новоселівка. Григорій Боровий у супроводі директора музею Тетяни Шпак оглянув приміщення музею гончарного мистецтва та обговорив з його директором та сільським головою шляхи залучення до гончарної справи молодого покоління Бубнівської громади та Гайсинського району загалом, проведення різних заходів щодо посилення туристичної привабливості краю. Також у с.Новоселівка керівник району оглянув приміщення сільського клубу, у якому нещодавно коштом районного бюджету було здійснено ремонт.

Share to Facebook
Share to LiveJournal