Голова районної ради Григорій Боровий провів виїзний прийом громадян Чечелівської територіальної громади

13 лютого 2020 року голова районної ради Григорій Боровий здійснив робочий візит до Чечелівської територіальної громади, яку очолює сільський голова Анатолій Штельмах. До складу Чечелівської сільської ради входять 3 села: Чечелівка, Рахнівка і Тарасівка. Проживають у цих   селах 1900 осіб, з них 450 пенсіонерів, понад   300  – дітей шкільного та дошкільного віку. У приміщенні сільської ради Григорій Боровий  провів   особистий прийом жителів громади.

Серед питань, з якими звернулись жителі Чечелівки до керівника району, були питання щодо медичного страхування, здійсненого ТОВ «Зоря Поділля»; ціни за транспортування газу та  закупівельні ціни на молоко;  юридичні аспекти процесу укладення та розірвання договорів з орендарями землі; недоліки в обслуговуванні громадян архівними установами району. Хвилює громадян, які звернулись на особистий прийом до голови районної ради, і питання майбутнього входження  Чечелівської громади до Гайсинської ОТГ, і подальша доля медичної галузі району. А найбільшою проблемою с.Чечелівка є  необхідність ремонту будівлі (покрівлі та фасаду) дитячого садка, що потребує великих коштів, які сільський бюджет не має.

Радісно поділилися громадяни і позитивними зрушеннями в житті громади. Зокрема, завдяки капітально відремонтованому  автошляху М 12, ділянка якого проходить через територію сільської ради, селяни отримали не лише покращення умов проїзду автотранспортом, а й освітлення у с.Тарасівка. З нетерпінням очікують також ремонт автошляху «Тарасівка – Зятківці», що запланований на 2020 рік.  Директор  НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ ім. В.С.Стуса с.Рахнівка   Алла Кобзар  висловила подяку районній та сільській владі  за  постійну турботу щодо покращення  матеріальної бази місцевих закладів освіти. Сільський голова Анатолій Штельмах зазначив, що благодійну допомогу для підтримки    освітніх та інших закладів соціальної сфери також надають ТОВ «ПК «Зоря Поділля» та фермерське господарство «Крона», яке очолює депутат районної ради Роман Кирилюк.