Голова районної ради Г.Боровий здійснив робочий візит до Семиріцької територіальної громади

13 грудня  2017 року голова районної ради  Григорій Боровий здійснив  робочий візит у с. Семирічка, де провів виїзний особистий прийом мешканців сіл Семирічка та Рахни.   Сільський голова Галина Штельмах за підтримки депутатського корпусу та виконавчого комітету намагається швидко і якісно  вирішувати нагальні проблеми сельчан, тому і на прийомі вони відзначали роботу місцевої влади як позитивну та дякували сільському голові за розвиток  села. Серед питань, з якими звернулись жителі Семиріцької громади до голови районної ради, кілька стосувались поганої якості мобільного зв’язку та Інтернету, налагодження транспортного сполучення, ремонту доріг та благоустрою населених пунктів. Турбує жителів і питання життя громади після майбутнього об’єднання громад. Спілкуючись з громадянами, керівник району висловив їм глибоку вдячність за постійну вагому підтримку воїнів АТО, що знаходяться на передовій.

Цього ж дня у приміщенні сільської ради проводив прийом громадян і директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Анатолій Січкар. Це товариство вносить великий вклад у розвиток громади, допомагає її мешканцям у оранці городів, вивезенню сміття, не залишає поза увагою різні звернення як жителів громади, та і сільської влади.

У ході візиту  голова районної ради  Григорій Боровий  відвідав   Семиріцький сільський клуб. Григорій Іванович відзначив гарну роботу керівника сільського клубу Галини Хитрук у справі збереження народних традицій, адже саме  сьогодні у клубі відбуватимуться «Андріївські вечорниці». Також голова районної ради побував у  загальноосвітній школі І-ІІ ст. у с.Рахни.  з директором якої  Михайлом Бабійчуком обговорили питання ремонту системи опалення.

Голова районної ради відзначив як позитив  активну участь голови сільської ради Галини Штельмах  у грантовій діяльності, що дало можливість залучити додаткові кошти на розвиток громади. Зокрема, завдяки перемозі у ІІ районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекту «Сільська дорога – запорука розвитку громади» у с.Рахни було здійснено ремонт дороги протяжністю 1,5 км.  На ці роботи було  надано з районного бюджету 40,0 тис. грн До реалізації проекту також долучилися     ПрАТ «Зернопродукт МХП», які надали кошти в сумі 35, 0 тис. грн, і  місцеве фермерське господарство   « Мороз і КО»  – 20,0 тис. грн.

Григорій Боровий оглянув названу ділянку дороги та поспілкувався з мешканцями прилеглої вулиці, які щиро подякували за отриманий комфорт як сільській, так і районній владі.