Гайсинський ЦПМСД запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря для отримання первинної медичної допомоги

Шановні жителі Гайсинського району!
З 1 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. На даний час кожен лікар формує список пацієнтів, які бажають отримувати медичну допомогу та в майбутньому підписати з ним декларацію. Поспішайте обрати свого лікаря, оскільки на обслуговуванні у сімейного лікаря повинно бути не більше 2000 пацієнтів.
Лікарі загальної практики – сімейні лікарі КУ «Гайсинський РМЦ ПМСД»:

ГУСЛЯКОВА Вероніка Володимирівна

В 2010 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю педіатрія з відзнакою. З 2013 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має другу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ГУНДЯК Світлана Мечиславівна

В 1986 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ЦІНСЬКА Олена Вадимівна

В 1996 році закінчила  Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2007 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ПОЛИВАННА Ірина Павлівна

В 1989 році закінчила Вінницький медичний інститут ім.М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2010 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КОВАЛЬ Тетяна Григорівна

В 2007 році закінчила Буковинський державний медичний університет, педіатричний факультет. З 2011 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має другу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

МАНЧЕНКО Людмила Василівна

В 2007 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця м.Київ, педіатричний факультет. З 2011 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має другу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ОСАУЛЯК Любов Петрівна

В 1981 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ТКАЧУК Тетяна Іванівна

В 1995 році закінчила Сибірський медичний університет, педіатричний факультет. З 2011 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ГОНЧАРУК Лідія Петрівна

В 1981 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2006 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КОЛОДІЙ Тетяна Анатоліїв

В 1981 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2006 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ЛЮБЧЕНКО Людмила Григорівна

В 1986 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, лікувальний факультет. З 2004 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

МИРНЕНКО Володимир Іванович

В 1979 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2004 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КИРИЛЮК Ольга Василівна

В 1974 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2011 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КИРИЛЮК Тетяна Михайлівна

В 1997 році закінчила Вінницький медичний університет ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2006 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КИРИЛЮК Олександр Григорович

В 1974 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2013 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ГРАБОВЕНКО Іван Олександрович

лікар-терапевт

В 1984 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, лікувальний факультет, за спеціальністю терапія. З 1984 по 1991 рік працював на посаді дільничний лікар-терапевт Гайсинської ЦРЛ. З1991 по 2017 рік працював лікарем швидкої і невідкладної допомоги Гайсинської станції ЕМД. З 2017 року по теперішній час працює на посаді лікар-терапевт КУ «Гайсинський РМЦ ПМСД» Має вищу кваліфікаційну категорію.

БУЗІВАКА Петро Васильович

лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Носівці

В 1996 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина

КАЛЬНИК Анна Сергіївна

лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Куна

В 2014 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2016 року працює на посаді лікаря ЗПСМ.

КОЛОСОВА Олена Василівна

лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Куна

В 2009 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, за спеціальністю лікувальна справа. З 2015 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ.

КЕРАНЧУК Микола Іванович

завідувач, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Кіблич

В 1979 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

САЛТАН Олександр Федорович

лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Губник

В 1988 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 2004 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

САЛТАН Людмила Михайлівна

завідувач, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Губник

В 1988 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 2004 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ДЕРЖАВЕЦЬ Ганна Сергіївна

завідувач, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Краснопілка

В 1988 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

ФУРМАН Віталій Володимирович

завідувач, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Зятківці

В 1978 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2005 року працює на посаді лікаря ЗПСЛ, має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності загальна практика – сімейна медицина.

КРАВЧУК Олександр Анатолійович

лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Гранів

В 1992 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 2005 року працює на посаді лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с.Гранів.

ЧАЙКА Іван Пилипович

лікар-педіатр

В 1976 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, педіатричний факультет. З 1976 по 1977 рік проходив інтернатуру на базі Сторожинецької ЦРЛ. З 1988 року працював лікарем-педіатром Гайсинської ЦРЛ. З 2011 року працює на посаді лікар-педіатр КУ «Гайсинський РМЦ ПМСД» Має першу кваліфікаційну категорію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *