Гайсинський район відвідав голова Вінницької ОДА Владислав Скальський

21 листопада 2019 року у Гайсинському районі побував з робочою поїздкою голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський. Під час візиту його супроводжували голова районної ради Григорій Боровий та заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий.

У рамках робочої поїздки очільник області ознайомився з результатами капітального ремонту   на ділянці с. Тарасівка – с. Михайлівка  міжнародної траси М – 12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка».  Також голова ОДА Владислав Скальський відвідав Краснопільську ОТГ, де, зокрема, ознайомився з роботою та  високо оцінив щойно відкритий Центр надання адміністративних послуг, що діє у громаді.

Під час обговорення з керівником області нагальних питань, що існують  сьогодні у районі, зокрема, утворення нових об’єднаних громад, голова районної ради Григорій Боровий особливу увагу звернув на проекти  нового адміністративного поділу Вінницької області  на райони, у жодному з  яких м.Гайсин не розглядається як центр. Григорій Іванович навів вагомі аргументи на користь Гайсина як центру майбутнього району, серед яких більша у порівнянні з іншими можливими центрами кількість населення; розташування міста на автомобільному шляху міжнародного значення та зручне транспортне сполучення; дислокація у районі 3-х військових частин; розташування у Гайсині ряду  міжрайонних підрозділів центральних органів влади, всі з них забезпечені необхідними приміщеннями.