Гайсинській швейній фабриці “Віта” – 75!

Минулої п’ятниці, 7 червня, у приміщенні районного будинку культури  відбулися урочистості з нагоди Дня легкої промисловості та 75-річчя створення Гайсинської швейної фабрики «Віта». Це підприємство було засноване ще у далекому 1944 році. Після звільнення Гайсинщини від нацистів  на заклик місцевої влади створити швейне виробництво, яке б обслуговувало потреби фронту, відгукнулося 16 гайсинчанок, що мали свої власні швейні машини. Це і були перші працівниці фабрики, які спочатку шили вироби для військових госпіталів, а згодом – військову форму.   Після війни підприємство почало стрімко розвиватися, постійно удосконалюючи технологію виробництва, розширюючи асортимент і поліпшуючи якість своєї продукції.  Життя багатьох гайсинчан пов’язане з фабрикою, адже   у кращі часи розвитку  штат підприємства досягав 300 працівників. Переживала фабрика і нелегкі часи, та важливо, що підприємство відродилося, вистояло, збереглося,  дивиться вперед і працює на перспективу.

У вітальному слові голова районної ради Григорій Боровий щиро побажав колективу хороших партнерів, щедрих замовлень, гідних прибутків, достатку і благополуччя в сім’ях та виконав почесну місію – вручив ряду працівникыв фабрики відзнаки. За самовіддану сумлінну працю, професіоналізм, якісне і відповідальне виконання посадових обов’язків  та з нагоди 75-річчя  Гайсинської швейної фабрики «Віта» грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджені: Олександр Ракітянський – керуючий справами ТОВ «Швейна фабрика «Віта», технолог Галина Гудима, швачки Валентина Абрамчук, Марія Беньковська, Наталя Селезньова, Олена Сиротюк, Тетяна Ваколюк, Ольга Сергійчук, Оксана Кравчук.

Теплими було привітання  директора Гайсинської районної філії Вінницького центру зайнятості Анатолія Юрченка та керуючого справами ТОВ «Швейна фабрика «Віта» Олександра Ракітянського.

Усе святкове дійство було пересипане запальними народними піснями й танцями у виконанні професійних митців та аматорів культури району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *