Гайсинські рятувальники протидіють поширенню коронавірусу

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Гайсинським районним сектором ДСНС проводиться дезінфекція вулиць м.Гайсин та зупинок громадського  автотранспорту, розміщених на них. Дезінфекцію здійснює пожежний автомобіль АЦ-40 (131)137 А, який обладнаний пристроєм для розпилення дезінфікуючого  розчину. Також проведено дезінфекцію  військових частин, ринку по вул. Кримська, торгівельних центрів “Європейський” та “АТБ”. Дезінфекція проводиться 1% хлорним розчином з дотриманням  заходів біологічного захисту особового складу та техніки. 

З 20 березня двічі на день (зранку та увечері) транспортні засоби Гайсинського районного сектору ДСНС із сигнально-гучномовними пристроями здійснюють мобільне інформування населення для доведення повідомлення такого змісту:

“Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через  небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширення коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність рятує життя!”